• یکشنبه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-1690-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

آغاز مرحله سوم شماره گذاری وسایل نقلیه کشاورزی در استان ایلام

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از شروع مرحله سوم شماره گذاری وسایل نقلیه کشاورزی در استان ایلام خبرداد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سرهنگ «ابوالفضل کوهزادی» اظهار کرد: مطابق ماده 2 آیین نامه راهنمایی و رانندگی وسایل نقلیه کشاورزی که در راه های عمومی تردد می کنند بایستی شماره داشته باشند در غیر اینصورت ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی مکلفند از ادامه حرکت این قبیل وسایل نقلیه جلوگیری کنند .

وی افزود : براین اساس پلیس راهور استان با همکاری سازمان نظام مهندسی جهاد کشاورزی استان از سال قبل عملیات شماره گذاری و تخصیص پلاک به وسایل نقلیه کشاورزی در شهرستان های تابعه شروع  و مرحله سوم نیز درحال اجرا است .

رئیس پلیس راه راهنمایی و رانندگی استان خاطرنشان کرد: در 2 مرحله قبلی تعداد 1400 دستگاه انواع وسایل نقلیه کشاورزی در شهرستان های آبدانان  چرداول ، بدره ، ایوان ، دره شهر،دهلران و سیروان  شماره گذاری و پلاک مربوطه دریافت کرده اند .

کوهزادی با بیان اینکه در این مرحله از طرح فقط تراکتور و کمباین شماره می شوند بیان کرد: درصورت موافقت پلیس راهور ناجا  و همکاری سایر دستگاه در نظر است بزودی  سایر انواع وسایل نقلیه کشاورزی دیگر نیز شماره گذاری شوند .

وی با اشاره اینکه پلاک فقط به نام مالک وسیله نقلیه صادر خواهدشد یادآورشد: آن دسته از وسایل نقلیه کشاورزی که فاقد اصالت و یا اسناد مسلم الصدور باشند ضمن عدم تخصیص پلاک مراتب جهت پیگیری به مراجع انتظامی و قضائی اعلام می شود .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از کلیه مالکین وسایل نقلیه کشاورزی در شهرستان های تابعه استان خواست با مراجع به نهاد جهاد کشاورزی محل سکونت خود و تشکیل پرونده آمادگی دریافت پلاک را داشته باشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: