• یکشنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-5990-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گفتگو

/به بهانه سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی/

مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر جوانان: ارتباط هدفمند بخش‌های مختلف با جهاددانشگاهی فعالیت‌ها را اثرگذارتر می‌کند

مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: همه‌ی دستگاه‌ها می‌توانند از تجربیات این نهاد موفق استفاده و برای تاثیرگذاری بیشتر فعالیت‌ها، ارتباط خود را با این نهاد هماهنگ و هدفمند کنند.

«امیرحسین آل‌اسحاق» در حاشیه‌ی بازدید از مرکز در آستانه‌ی افتتاح نوآوری و شکوفایی در جهاددانشگاهی ایلام، در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: مرکز نوآوری و شکوفایی مجموعه‌ای برای جذب ، آموزش و شکوفایی استعدادهای جوان در حوزه کسب و کار فناورانه است.

وی گفت: این مرکز قرار است نحوه‌ی ورود به حوزه کسب و کارهای فناورانه را ترویج و علاقمندان را آموزش دهد و علاقمندان آموزش دیده بتوانند با تیم‌سازی نقش خود را در عرصه کارآفرینی و ایجاد اشتغال به خوبی ایفا کنند.

مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد :این یک عملیات موثر در بالا بردن فرهنگ کار تیمی و تبدیل کردن ایده به کار است که امیدواریم به نتایج مطلوب برسد.

آل اسحاق در ادامه تاکید کرد: جهاددانشگاهی ترکیب مبارکی است که همه‌ی دستگاه‌ها می‌توانند از تجربیات این نهاد موفق استفاده و برای تاثیرگذاری بیشتر فعالیت‌ها، ارتباط خود را با این نهاد هماهنگ و هدفمند کنند.

وی از اجرای طرح سرباز مهارت با همکاری جهاددانشگاهی خبر داد و گفت: تمام این فعالیت‌ها نویدبخش اتفاقات خوبی در حوزه اشتغال و کارآفرینی خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: