• چهارشنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-4190-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

الف ، ب ، آب

در نشست مشترک انجمن‌های شعر و داستان آفرینش کانون ایلام، کودکان ونوجوانان شعرها و داستان‌های خود را با موضوع مصرف درست آب برای همدیگر خواندند .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، کودکان ونوجوانان عضو انجمن آفرینش کانون پرورش کودکان و نوجوانان ایلام،  شعرها و داستان‌های خود را با موضوع الگوی درست مصرف آب را برای مدیر کل،مربیان و مسئولان کانون و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب استان خواندند.

 و در این نشست آثار خوانده شده نقد و بررسی شد و کارشناسان  ادبی کانون به بیان نقاط قوت و نقاط قابل تقویت شعر ها و داستان های بچه ها پرداختند.

«مهدی جمالی» مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام در این نشست به ایسنا، گفت: کانون ایلام چندی پیش انجمن  شعر و داستان آفرینش استان را راه اندازی کرده و در پی راه اندازی این انجمن‌ها در تمام شهرستان های تابعه است.

وی تصریح کرد: انجمن ادبی از فعالیت‌هایی است که برای کودکان، نوجوانان و مربیان از جذابیت خاصی برخوردار است  و در صورتی که نشست های آن به صورت هدفمند و مداوم انجام گیرد می‌تواند در آینده نتایج پرباری به همراهی داشته باشد.

جمالی گفت: بیست ودو مرکز فرهنگی ، هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام در سراسر استان به صورت سیار، ثابت و پستی برای بچه های ایلامی فعالیت های فرهنگی ، ادبی و هنری ارائه می دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: