• یکشنبه ۳۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-13590-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی ایلام معارفه شد

در مراسمی با تقدیر از زحمات «نعمت‌اله بیرانوندی ،  «علیرضا لطفی علی‌آبادی» به عنوان مدیر کل تعزیرات حکومتی ایلام منصوب شد .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «محمد نوذری»در  مراسم معارفه مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی استان ایلام اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص کشور در یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم و استکبار جهانی کشور را از لحاظ اقتصادی تحت فشار قرار داده است.

وی با بیان اینکه فشار اقتصادی بخصوص در زمینه معیشت بر مردم زیاد است، ادامه داد: سیستم بانکی و مالی خاکریز نظام اقتصادی هر کشور است که آمریکا با خروج خود از برجام فشارها و تحریم های اقتصادی سختی را بر کشور حاکم کرده و سعی در خسته کردن مردم دارد .

معاون سیاسی استاندار ایلام گفت: مدیر جدید باید مشکلات مربوط به حوزه خود را بطور جدی بررسی و به حداقل برساند، چون امروز یکی از چالش‌های اساسی ما گرانی در جامعه است که با توجه به شرایط اقتصادی خاص باید با همدلی و انسجام تلاش کنیم از این مرحله سخت عبور کنیم.

نوذری افزود: وی یادآور شد: امروز ایلام در یک مسیر جهش‌زا برای توسعه قرار گرفته و اگر بتوانیم حرکت اثرگذاری داشته باشیم، همانطور که در سال های قبل توانستیم از کشور دفاع کنیم، اکنون می توانیم با همدلی و همکاری مردم استان و مجموعه مدیران برای خروج از رکود تلاش کنیم .

وی به کنگره عظیم اربعین اشاره کرد و گفت: سال گذشته ایلام میزبان ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار زائر بوده و امسال با توجه به لغو روادید پیش بینی می شود این تعداد چندین برابر شود که باید مسئولان استان منسجم تر و محکم تر با مخلان امنیت و گرانفروش و کم فروشی مبارزه کنند .

معاون سیاسی، امنیتی استانداری ایلام تاکید کرد: کنگره اربعین اجتماعی جهانی است و مدیریت این کنگره عظیم با استان ایلام است .

«علیرضا مرآتی» مدیر کل حوزه ریاست و امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی نیز در این مراسم اظهار کرد: جایگاه مهم سازمان تعزیرات حکومتی در حوزه مبارزه با تخلفات پزشکی، تخلفات بهداشتی و مبارزه با قاچاق کالا که از وظایف و صلاحیت‌های ذاتی این سازمان است مشخص می شود .

وی افزود: باید در تنظیم بازار با جدیت بیشتر وارد شد و اخلال گران اقتصادی را شناسایی و با آنان مبارزه کرد و اگر با افراد سودجو مخل بازار مبارزه شود بسیاری از چالش های اقتصادی برطرف می شود .

مرآتی با بیان اینکه تعزیرات حکومتی ابزاری است که نظام برای دولت با هدف نظارت و کنترل بازار ایجاد کرده، گفت: باید فعالیت سازمان تعزیرات حکومتی بر محور عدل و انصاف و در عین حال قاطع و کوبنده در مقابل افراد مخل و سودجو و نیز کسانی که با اخلال در بازار باعث تضعیف نظام می شوند، باشد .
وی افزود: رویکرد این سازمان باید به شکلی باشد که از مشارکت مردم در تنظیم بازار بیشتر استفاده شود و این امر باعث هم افزایی و توفیق بیشتر می شود .

وی تاکید کرد: امسال نگاه این سازمان نگاه حمایتی از تولید است و بیشترین توجه و تمرکز را به سمت تدابیر پیشگیرانه دارد .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: