• شنبه ۲۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-12990-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

حضور جمعیت هلال احمر ایلام در مناطق حاشیه‌ای شهر + تصاویر

معاون جوانان هلال احمر استان ایلام از حضور فعال و فعالیت‌های بشر دوستانه سرتیم های طرح ملی پیمان و تیم سحر در راستای اجرای پروژه توانمند‌سازی محلی با رویکرد اجتماع محور در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی در منطقه حاشیه نشین سرطاف ، ایلام خبر داد .

«علی‌اصغر علی‌اکبری» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح توانمندسازی و توسعه مناطق حاشیه نشین با رویکرد اجتماع محور در راستای پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی به ویژه اعتیاد از طریق برنامه‌های بشر دوستانه هلال احمر به کودکان ، نوجوانان و جوانان است .

وی گفت: در این پروژه تمام جنبه های آسیبهای اجتماعی مانند کاهش خشونت، کار آفرینی، گفتگوی بشردوستی و ... در دل برنامه های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به ویژه اعتیاد پرداخته و آموزش‌های کافی را به جامعه هدف در مناطق حاشیه نشین ارائه می‌دهند .

علی‌اکبری تصریح کرد: اجرای برنامه‌های متنوع در بین کودکان و دانش آموزان مناطق حاشیه نشین سرطاف توسط تیم سحر و سرتیم‌های طرح ملی پیمان، موجی از امید، شادی و نشاط در بین آنها به وجود آورد و همچنین استقبال خوب والدین در این برنامه ها باعث شد تا کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد برای آنها برگزار شود .

معاون جوانان هلال احمر استان ایلام افزود: ایستگاه نقاشی، بازی های متنوع بومی و محلی، آموزش های امداد و کمک های اولیه،شعر خوانی و معرفی اصول و اهداف جمعیت هلال احمر در بین کودکان و نوجوانان از دیگر خدمات تیم سحر و سر تیم های طرح ملی پیمان هلال احمر در منطقه حاشیه‌نشین سرطاف از توابع شهرستان ایلام بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: