• شنبه ۲۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-12790-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

معاون استاندار ایلام:

پارکینگ 10 هزار متری در مرز مهران ایجاد می‌شود

معاون عمرانی استاندار ایلام و هیئت همراه با معاون اول استاندار واسط عراق در خصوص زیر ساخت های اربعین با هم دیدار کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «احمد کرمی» و «عادل زرگانی»  معاون اول استاندار واسط عراق و  فرماندار بدره عراق و هیئت همراه در خصوص زیرساخت های اربعین شامل احداث محوطه ترمینال اتوبوس در  پایانه مرزی زرباطیه عراق ، احداث سرویس های بهداشتی در پایانه طرف عراقی به همت موکب رهپویان ولایت گفتگو کردند.

کرمی معاون عمرانی استاندار ایلام در این دیدار گفت: برنامه ما این است که زیرساخت هایی را که می توان تا اربعین اجرایی کرد برای رفاه حال زوار با هماهنگی طرف عراقی در پایانه زرباطیه انجام دهیم.

وی افزود: در همین رابطه تسطیح و محوطه سازی در این پایانه برای ایجاد پارکینگ اتوبوس ها به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در نزدیکی مرز به همت موکب رهپویان ولایت اجرا می‌شود .

معاون استاندار ایلام خاطرنشان کرد: برای تسریع در اجرای این پروژه ظرف مدت سه روز مجوز های لازم برای استقرار ماشین آلات مورد نیاز  صادر شود و ظرف یک هفته نیز این ماشین‌آلات در پایانه مستقر شوند و تا یک ماه قبل از ایام اربعین عملیات اجرایی آن به پایان برسد .

معاون اول استاندار واسط عراق نیز در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از زحمات طرف ایرانی برای هر گونه همکاری اعلام آمادگی کرد و گفت: ما تمام تلاش خود برای تسهیل در سفر زوار اربعین را صورت می دهیم و این را افتخار خود می دانیم .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: