• چهارشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-12390-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

تامین اجتماعی ایلام چند نفر مستمری‌بگیر دارد؟

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: هم اکنون13720 مستمری بگیر تحت پوشش این سازمان است که این آمار با احتساب خانواده آنها به 35803 به  نفر می‌رسد .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «شکراله شیرخانی» در جشن بزرگ هفته سازمان تامین اجتماعی که با حضور جمعی از  بازنشستگان سازمان ، اظهار کرد: در جامعه ما قدردانی از بزرگان جزء سنت ها و ارزش های ملی و اسلامی محسوب می‌شود و هرآنچه در اختیار این وزارتخانه است، به دیده منت، برای بازنشستگان عزیز انجام می دهیم و تأمین اجتماعی متعلق به بازنشستگان است .

وی گفت: آنچه امروز داریم مرهون تلاش و کوشش پیشکسوتان عرصه کار و سازندگی ایران اسلامی است و باید قدر دان آن باشیم و از اینروست که بازنشستگان حاملان فرهنگ و ارزش های دیرپای جامعه اند .

شیرخانی تصریح کرد: بازنشستگان، مستمری بگیران و فرهیختگان استان، بازنشستگان را آینه امروز جوانان در جامعه یاد کرد که باید از تجربیات آن‌ها در عرصه کاری بهره گرفت و استفاده از تجربه بزرگان و بازنشستگان را در مسیر رشد و توسعه کشور  برای جوانان ضروری دانست .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با بیان اینکه  سازمان متعلق به بازنشستگان و جامعه کارگران است، تصریح کرد: تامین مستمری و تامین درمان، دو ماموریت اصلی ما است و هم اکنون13720 مستمری بگیر تحت پوشش این سازمان است که این آمار با احتساب خانواده آنها به 35803 به  نفر می‌رسد .

دکتر «کریم لاله ماژین»  مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام نیز گفت: مدیریت درمان در دو بخش درمان مستقیم و غیرمستقیم به بیمه شدگان خدمت رسانی می کند که سال گذشته در بخش درمان مستقیم یا مراکز ملکی بیش از ۲ میلیون نفر مراجعه کننده به این مراکز ثبت شده است .

وی یادآور شد: از این میزان مراجعات ۸۰ درصد در بخش پزشک عمومی، ۱۲ درصد دندانپزشکی و هشت درصد مراجعه به پزشک متخصص بوده است .

مدیر درمان تامین اجتماعی استان، ادامه داد: در بخش درمان غیرمستقیم نیز سه هزار عمل جراحی و بستری در سال گذشته صورت گرفته و از این تعداد یک هزار و ۱۸۹ نفر روزانه بستری و مابقی سرپایی پذیرش شده اند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: