• دوشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-10690-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

افزایش ۸ درصدی تردد وسایل نقلیه باربری از مرز بین‌المللی مهران

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: اجرای مقررات و نظم دهی به حمل و نقل و تردد ایمن وسایل نقلیه بویژه وسایل نقلیه عمومی حمل بار می‌تواند در افزایش بهره‌وری اقتصادی نقش مهمی ایفا کند .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سرهنگ «رضا همتی‌زاده»، اظهار کرد: استان ایلام بواسطه مرز بین المللی مهران شاهد تردد انواع وسایل نقلیه باربری است که تولیدات داخلی را از مبادی مختلف در سراسر کشور به سمت این مرز و صادرات به کشورهای همسایه میزبانی می کند .

وی گفت: در سه ماهه نخست امسال، شاهد افزایش ۸ درصدی تردد وسایل نقلیه باربری در جاده‌های استان بوده ایم که این موضوع نشان دهنده اهمیت این مرز بین المللی است .

رئیس پلیس راه استان ایلام خاطرنشان کرد: وسایل نقلیه باربری در حدود ۸ درصد از تصادفات استان نقش داشته اند، که با اتخاذ تدابیری همچون نصب سامانه های هوشمند پایش سرعت و کنترل سلامت رانندگان و طرح های کنترل از مبدا در پی کاهش تصادفات این وسایل نقلیه هستیم .

همتی زاده گفت: بستر مناسب ترافیکی بویژه در حوزه زیرساخت های راه و توسعه جاده های فعلی استان به معابر آزادراهی و بزرگراهی می تواند نقش مهمی در افزایش و ایمنی ترددها در استان ایلام داشته باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: