• یکشنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-10490-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

توصیه پلیس به مجاوران واحدهای خالی از سکنه و در حال ساخت

فرماندهی انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت: پيشگيري از سرقت منزل از اولویت های کاری پلیس است .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سرهنگ "بهزاد ولیان" اظهار کرد: در جهت جلوگیری از سرقت منازل با بکارگیری نگهبانان محله مورد تایید پلیس از وقوع سرقت پیشگیری کنید .

این مقام انتظامی با بیان اینکه در مواقعي كه مجبور به نگهداري موقت وجوه نقد و اشياء قيمتي در داخل منزل هستيد، از پنهان كردن آن بصورت يك جا خودداري و از گاوصندوق سالم و مطمئن استفاده کنید ، گفت : براي جلوگيري از سرقت منزل خود توپي قفل را با بدنه درب همسطح کنید .

وی در ادامه بابیان اینکه نزد افراد ناشناس و كساني كه اعتماد كافي به آنها نداريد از ميزان اموال و دارائي موجود خود در منزل صحبت نكنيم خاطر نشان کرد:  چنانچه در اطراف محل زندگي شما خانه هاي خالي از سكنه و نيمه ساز وجود دارد از منزل خود مراقبت بيشتري به عمل آوريد .

وی در ادامه تصریح کرد : درمواقعي كه به مسافرت مي رويد از همسايگان يا اقوام مورد اطمينان خود بخواهيد كه از منزلتان مراقبت کنند و از بازگو كردن برنامه سفر خود نزد افراد ناشناس خودداری کنید .

سرهنگ ولیان در ادامه گفت: از افشا نمودن محل نگهداري وجوه نقد، جواهرات و اشياء با ارزش خود نزد همسايگان و بستگاني كه مورد اطمينان نيستند جداً بپرهيزيد و محوطه بيرون منزل خود را همواره روشن نگاه داريد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: