• یکشنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 984-2092-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

تقدیر نمایندگان روستای بهارستان از استاندار ایلام

چند نفر از اهالی ‌روستای «بهارستان» از توابع بخش چوار شهرستان ایلام به خاطر حمایت‌ها و کمک‌های بی‌دریغ استاندار ایلام در اجرای طرح آبخیز داری در این روستا قدردانی کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی دشتکی» استاندار ایلام، در این دیدار اظهار کرد: عملکرد منابع طبیعی استان در ابعاد ملی قابل تقدیر است و ۶۰ هزار هکتار جنگل‌کاری در استان ایلام کار کوچک و ساده‌ای نیست که به راحتی از کنار آن گذشت .

وی گفت: این عملکرد در سطح کشور بی نظیر است و همین تلاش های ارزنده و قابل توجه باعث شد که یکی از بزرگترین کنگره های حوزه ی منابع طبیعی با حضور وزیر جهاد کشاورزی، رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور و دیگر مسئولان زاگرس نشین در حوزه وزارت کشور و منابع طبیعی در ایلام برگزار شود .

استاندار ایلام با بیان اینکه ما در حوزه منابع طبیعی با توجه به اهمیت موضوع و ظرفیت‌های بالای منطقه دست مسئولان این حوزه را باز گذاشته‌ایم و در جهت کمک از هیچ تلاشی فروگذار نبوده ایم .

در این مراسم گروهی از حاضرین به نمایندگی از مردم روستای بهارستان از توابع بخش چوار شهرستان ایلام به خاطر حمایت‌ها و کمک‌های بی‌دریغ استاندار ایلام در اجرای طرح آبخیز داری در این روستا با اهدای لوح از وی تقدیر کرد.

همچنین قاسم سلیمانی دشتکی در نشست مدیران منابع طبیعی استان ضمن تقدیر از عملکرد این اداره کل گفت: از مدیرانی که توانمندی خود را در امر خدمت گذاری به مردم نشان می دهند قاطعانه حمایت می‌کنم. .

استاندار ایلام با بیان اینکه فلسفه وجودی مدیران خدمت به مردم است، گفت: امروز خوشبختانه در استان مدیران خوب و توانمندی بهره مند است که برخی از آنها در حد وزارتخانه ها است.

وی با بیان اینکه بین مدیران پرکار و کم کار تفاوت وجود دارد ما مدیران قوی را حمایت و تقدیر می‌کنیم و البته مدیرانی که ضعیف باشند و توان همراهی با برنامه ها را نداشته باشند تغییر می‌دهیم.

وی افزود: در عزل و نصب مدیران تا خودم به نتیجه لازم نرسم به هیچ وجه کاری صورت نمی پذیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: