• چهارشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-2091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گزارش

معاون سازمان برنامه و بودجه : رفع محرومیت اولین اولویت ما در سفر به ایلام است


معاون هماهنگی امور اقتصادی و برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور رفع محرومیت را اولویت اصلی خود و هیئت همراه با استان ایلام دانست.

 به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر پورمحمدی در بدو ورود به استان ایلام در مصاحبه با خبرنگاران گفت:  با توجه به اینکه امسال سال رونق تولید است و هدف اصلی نیز  ایجاد اشتغال است ، می توان در استان های دارای ظرفیت چون ایلام در این راستا گام های مهمی برداشت. 

وی افزود؛ سعی داریم در استان هایی که غبار محرومیت بر چهره شان نشسته است با حضور مدیران ارشد ملی و اقتصادی برای رفع محرومیت اقدامات عملی داشته باشیم.

وی ادامه داد: قرار بر این شده است که با حضور مدیران ارشد ملی در حوزه ی مالی و  بودجه ای و با کار کارشناسی در  جهت رفع محرومیت برنامه ریزی های عملیاتی صورت پذیرد.

معاون سازمان برنامه و بودجه کشور با تأکید  بر این که برای رونق اشتغال در استان توفیق حضور پیدا کرده ایم خاطر نشان کرد:  امیدوارم با میزبانی خوب جناب آقای سلیمانی دشتکی استاندار پرتلاش ایلام و آقای دکتر آذر  بتوانیم ،فهم مشترکی از مسائل و مشکلات استان داشته باشیم و با حضور مدیران سازمان برنامه و بودجه و سایر حوزه های تخصصی که در استان حضور یافته اند برنامه ریزی دقیقی را صورت دهیم و کارهایی را در مورد استان ایلام به سرانجام برسانیم که انشاء الله باعث رفع مشکلات و منجر به توسعه استان شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: