• چهارشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-1891-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گفتگو

عبدخانی خبر داد:

کشف یک هزار و ۲۱۹ تخلف واحدهای تولیدی در ایلام

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: در سه ماهه اول سال جاری، یک هزار و ۲۱۹ تخلف توسط بازرسان سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ایلام با همکاری سایر نهاد های اجرایی کشف شد .

«عزت الله عبدخانی» در گفت وگو با ایسنا منطقه ایلام با اشاره به اینکه ارزش ریالی این تخلفات بیش از ۱۲۰ میلیون ریال بوده و در این بازه زمانی در مجموع ۸۰۴ فقره گزارش ستاد خبری کل استان از طریق تلفن ۱۲۴ ستاد خبری استان‌ها دریافت شده است، اظهار کرد: در این مدت یک هزار و ۱۶۰ پرونده تشکیل و ۱۸ هزار و ۲۰۰ بازرسی در سطح استان انجام شده است .

عبدخانی همچنین عملکرد تلفن ۱۲۴ ستاد سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها را رضایت بخش عنوان کرد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۱۵ گشت مشترک برگزار و به شکایت مردم در زمینه‌های مختلف رسیدگی و پس از بررسی با متخلفان برخورد شده است .

وی تصریح کرد: در راستای نظم دهی و انسجام بیشتر به فرایند تنظیم بازار، اصلاح نظام توزیع و نظارت بر واحدهای توزیعی، تولیدی و خدماتی، بازرسی‌های مستمر توسط اکیپ‌های بازرسی و نظارت صورت گرفته است .

معاون بازرسی و نظارت سازملان صنعت، معدن و تجارت استان تاکید کرد: چنانچه شکایت مردم قابل پیگیری و در قالب قوانین حمایت از حقوق حکومتی تعریف شده باشد، اقدام قانونی اعمال و با متخلفان و تضییع کنندگان حقوق مردم برخورد خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: