• یکشنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 984-1792-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

یک فعال سیاسی:

مردم سره را از ناسره تشخیص می‌دهند/ چرا برخی دنبال حاشیه‌سازی هستند؟

فعال سیاسی و  رییس ستاد مردمی اعتدالیون در ایلام، گفت: امروز برخی از افراد که با رفتارهای تفرقه‌افکنانه و حاشیه‌سازی به دنبال ایجاد خلل در امور استان و ناامید کردن مردم هستند بهتر است به دنبال پاسخگویی به حاشیه‌های خود باشند .

«سعید انوری‌پور» با حضور در دفتر ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: واقعیتی که امروز در استان وجود دارد و همه آن را می‌بینند این است که استاندار با پیگیری و دلسوزی در راه توسعه‌ی تلاش می‌کند و  رایزنی‌های تاثیرگذار‌ در عرصه ملی و حتی منطقه‌ای در کشور عراق ، نویدبخش سرعت گرفتن توسعه‌ی استان است .

وی با بیان اینکه ما منکر برخی مشکلات و حواشی از جانب برخی فرصت‌طلبان و قدرت‌طلبان نیستیم، تصریح کرد: ما هم اعتقاد داریم برخی از مدیران استان همپای استاندار توانمند و عملگرا تلاش نمی‌کنند اما این دلیل نمی‌شود که زحمات شبانه‌روزی ایشان را نادیده گرفت .

این فعال سیاسی ادامه داد: برای این مدعا می‌توان به تلاش برای تکمیل زیرساخت‌های اربعین، مدیریت سیل فروردین، تعامل موثر با مقامات عالی کشور و  گسترش توسعه‌ی مبادلات مرزی و تجاری را نام برد .

انوری‌پور ادامه داد: متاسفانه برخی به جای اینکه با شفاف‌سازی پاسخگوی اعمال و رفتار خود باشند امروز با رفتارهای تفرقه‌افکنانه و حاشیه‌سازی به دنبال ایجاد خلل در امور استان و ناامید کردن مردم هستند که بهتر است این افراد به دنبال پاسخگویی به حاشیه‌های خود باشند .

وی تصریح کرد: همه باید در شرایط کنونی و با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری در راه تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه‌ی استان تلاش کنند و با اتحاد و همدلی در راه استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه استان گام بردارند و با دوری از حاشیه‌سازی نقش واقعی خود را ایفا کنند .

رییس ستاد مردمی اعتدالیون ادامه داد: توصیه‌ی حقیر به عنوان کمترین فعال سیاسی این است که بدانیم مردم سره را از ناسره تشخیص می‌دهند و به کسی که خود را پدر اصلاحات در استان می‌داند بداند جایگاه آن چنانی در بین مردم ندارد و اگر این روند را ادامه دهد درباره حاشیه‌های اقتصادی وی افشاگری خواهیم کرد و توصیه می‌کنم امروز مردم نیازمند تلاش و کوشش برای حل مشکلاتشان هستند و باید همه همدلانه و دلسوزانه در راه حل این مشکلات گام بردارند و به معنای واقعی اتحاد نیروهای سیاسی و قوای مختلف در راه رفع مشکلات اقتصادی، را عملا برای مردم به نمایش بگذارند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: