• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-2891-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام :

اعتبارات جذب نشده خزانه ملی به پروژه‌های راه‌سازی اختصاص می‌یابد

استاندار ایلام گفت: دستگاه‌ها،  یک هفته فرصت دارند که اسناد خزانه ی ملی را جذب کنند، در غیر این صورت اعتبارات مذکور به پروژه‌های راه‌سازی اختصاص می‌یابد .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام،  « قاسم سلیمانی دشتکی» در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: در مجموع برخی دستگاه هایی که در جذب اعتبارات اسناد خزانه موفق عمل کرده اند، و بقیه‌ی دستگاه‌ها،  یک هفته فرصت دارند که اسناد خزانه ی ملی را جذب کنند، در غیر این صورت اعتبارات مذکور به پروژه‌های راه‌سازی اختصاص می‌یابد .

وی  از ادارات دولتی خواست اموال مازاد خود را اعلام کنند و بعد از تایید کمیته کارشناسی این اموال را به مزایده بگذارند و به فروش برسانند و برای این مهم   بخشنامه ای تنظیم شود و ظرف یک ماه تمام دستگاه‌های دولتی اموال و دارایی های مازاد را اعلام کنند و در ادامه یک کمیته تخصصی به شناسایی اموال اقدام کند و از محل فروش این اموال صددرصد بودجه به خود دستگاه بازگردانده شود .

استاندار ایلام سپس در پاسخ به گزارش مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان از ورود گردشگران عراقی به استان ، گفت:  ورود تورهای گردشگری خارجی به استان آغاز یک حرکت بسیار خوب در توسعه این صنعت مهم خواهد بود و با آماده کردن زیرساخت ها و مدیریت خوب تورها زمینه ساز رشد و توسعه در این حوزه شد .

سلیمانی‌دشتکی گردشگران را بهترین مبلغان جاذبه های استان عنوان کرد که باید متولیان و دست‌اندرکاران این مهم را در برنامه‌ریزی‌های خود مد نظر داشته باشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: