• چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-2791-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

رایزنی استاندار برای اجرای طرح جامع گمرک مهران

استاندار ایلام در نشست توسعه صادرات غیر نفتی در تماس‌های تلفنی برای اجرای طرح جامع گمرک مهران رایزنی کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در نشست توسعه صادرات غیر نفتی از مدیران استان خواست با مدیریت کردن مشکلات مالی در پروژه‌های اربعین وقفه ایجاد نکنند، اظهار کرد: هنر امروز ما این است که در این شرایط سخت بتوانیم امور ضروری را هر جور شده پیش ببریم ولو اینکه برای دستگاه ها تعهد ایجاد شود که البته در نهایت این مطالبات توسط دولت پرداخت می‌شود .

وی  بر اجرایی شدن تعهدات مدیران در به سرانجام رساندن پروژه های وعده داده شده تاکید کرد و گفت: یکی از این وعده‌های مهم پروژه جاده ترانزیتی مهران است که بایست ظرف یک ماه آینده تکمیل شود .

وی در ادامه با عنوان این مطلب که وعده کاری که توان انجامش را نداریم، ندهیم، اضافه کرد: اگر قرار است کاری انجام نشود قول و وعده آن را ندهیم چراکه عوارض کمتری دارد .

  سلیمانی دشتکی گفت: همه دغدغه من اجرایی شدن قول و وعده هایی است که به مردم داده می شود و از این رو در امور پیش رو بر عملیاتی بودن مدیران تاکید دارم.

در این نشست استاندار ایلام طی تماس های تلفنی جداگانه با حسن‌نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و میر اشرفی معاون وزیر و رییس کل گمرکات کشور در خصوص تامین اعتبار جاده ترانزیتی مهران برای تردد کامیون‌ها و اجرای طرح جامع گمرک مهران رایزنی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: