• دوشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-9790-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

پرداخت بیش از 42 میلیارد تومان برای تملک منازل مسکونی مناطق بالا دست سد سیمره

استاندار ایلام خواستار پرداخت تمام مطالبات ساکنان مناطق بالادست سد سیمره شد و گفت:  باید به دغدغه مردم مناطق سیل زده توجه جدی و اقدام فوری شود و اگر در این زمینه انقلابی عمل نکنیم هزینه ها بالاتر می‌رود .

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی دشتکی» در نشست قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان با تاکید بر این که باید تا پایان سال مشکلی به نام خسارات سیل نداشته باشیم، اظهار کرد: دستگاه های درگیر در قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده باید مواظب باشند در امور پیشرو در دام بروکراسی نیافتند و دچار روزمرگی نشوند .

وی در ادامه خواستار عمل و اقدام فوری دستگاه‌های ذی ربط نسبت به تعهدات خود در مناطق سیل زده شد و گفت: باید به دغدغه مردم مناطق سیل زده توجه جدی و اقدام فوری شود و اگر در این زمینه انقلابی عمل نکنیم هزینه ها بالاتر می‌رود .

استاندار ایلام در ادامه ضمن تاکید بر اولویت بندی در امور، گفت: اگر هر چیز سرموقع و سر جای خود انجام نگیرد اوضاع شامل مرور زمان می‌شود این در حالی است که مردم مناطق سیل‌زده بر روی قول و وعده های ما حساب کرده‌اند !

سلیمانی در ادامه با تشکر از برخی دستگاه‌ها از جمله سپاه که نسبت به انجام تعهدات خود عمل نموده است، ادامه داد: اگر جایی مواردی هست که بر طبق وعده داده شده توسط مسئولان کشوری انجام نشده ، مدیران ذیربط در استان باید بروند و در جهت احقاق حق مردم مطالبه گر آن وعده‌ها باشند .

وی به دیدار خود با معاون اول رئیس جمهور و دستور صریح ایشان در پرداخت به موقع مطالبات مناطق سیل زده از طرف وزارت نیرو اشاره کرد و گفت:ضمن پیگیری مستمر این مهم توسط استانداری، شرکت سد و نیروگاه سیمره نیز باید گزارشی از آخرین وضعیت پرداخت‌ها به مناطق بالا دست سد به وزارت نیرو ارائه دهند و خواستار تسریع در پرداخت ها شوند .

بر اساس این گزارش، نماینده سد و نیروگاه سیمره در این نشست گفت: تاکنون بالغ بر ۴۲ میلیارد و پانصد میلیون تومان بابت تملک منازل مسکونی به مناطق بالا دست سد پرداخت شده است . 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: