• یکشنبه ۲۶ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-2692-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

نخستین جلسه ستاد انتخابات استان ‌برگزار شد

نخستین جلسه ستاد انتخابات استان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور روسای کمیته‌های ستاد برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «محمد نوذری» در این جلسه اظهار کرد: امنیت عمومی و برگزاری انتخابات دو وظیفه ذاتی وزارت کشور است و باید دقت شود مسئولان کمیته‌های ستاد انتخابات استان در راستای شرح وظایف ابلاغی در زمان تعیین شده تلاش و پیگیری کنند .

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: زمینه سازی  برای مشارکت حداکثری ، امانت داری ،قانونمندی و  بی‌طرفی کامل ، چهار موضوع مهم و  اساسی در امر برگزاری انتخابات است و  مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید این اصول را سرلوحه کار خود قرار دهند.

نوذری با تشریح و تبیین وظایف کمیته‌های ستاد انتخابات، گفت:: کمیته‌های زیرمجموعه ستاد انتخابات استان باید در اسرع وقت جلسات خود را تشکیل و بر اساس زمان بندی اعلام شده، وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهند .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ایلام  در ۶۲۰ شعب اخذ رای در‌دو‌ حوزه اصلی انتخابیه ایلام و دهلران  در استان برگزار می‌شود .

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش و همدلی همه مسئولان و دست اندرکاران انتخابات شاهد برگزاری انتخاباتی قانونمند، سالم و باشکوه در استان مرزی ایلام باشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: