• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-7090-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

مسائل با کتمان اصل موضوع حل نمی‌شوند/ استانداران حوزه زاگرس در ایلام گردهم می‌آیند

استاندار ایلام گفت: اگر مدیران باقدرت در خدمت‌گذاری به مردم ظاهر شوند همه حامی آنها خواهند شد و مدیران اگر مسائل و مشکلاتی در حوزه تحت امر خود دارند بیان کنند تا رفع مشکل شود چراکه با مطرح نکردن، مسائل حل نمی‌شوند .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در نشست کارگروه اشتغال استان ضمن تاکید بر احترام و رعایت دستگاه های اجرایی به اصل تفکیک شرح وظایف قوا، اظهار کرد: لازم است که دستگاه‌ها به حق استقلال یکدیگر احترام بگذارند و در کار یکدیگر دخالت نکنند.

وی گفت: مدیران هم باید چنان امور را به درستی انجام دهند که کسی به کارشان ایراد نگیرد و به خود اجازه دخالت ندهد.

استاندار ایلام در ادامه خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی، تصریح کرد: مدیران استقلال داشته باشند و اگر مدیری یا اداره‌ای در جایی کارش مشکل پیدا کرد قانون نحوه رسیدگی به آن تعیین کرده است و دیگر نیازی به دخالت دستگاه‌های غیرمرتبط نیست.

سلیمانی‌دشتکی تصریح کرد:  ولی‌نعمت همه ما مردم هستند و اگر مدیران با قدرت در خدمت‌گذاری به مردم ظاهر شوند همه حامی آنها خواهند شد و مدیران اگر مسائل و مشکلاتی در حوزه تحت امر خود دارند بیان کنند تا رفع مشکل شود چرا که با مطرح نکردن، مسائل حل نمی‌شوند و تا آنجا که توان داشته باشم از مدیران خوب و قوی دفاع می‌کنم.

وی از سفر استانداران استان‌های حوزه زاگرس به استان خبر داد و گفت: همزمان با این گردهمایی نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان با حضور حجتی وزیر جهاد کشاورزی برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: