• دوشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-4690-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

5 انتظار پلیس راه از مسئولان برای مدیریت ترافیک در اربعین امسال

رئیس پلیس راه استان ایلام  از تدوین طرح جامع ترافیکی نیروی انتظامی به صورت عام و پلیس راه به صورت تخصصی خبر داد و 5 انتظار پلیس را از مسئولان برای اربعین امسال اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام،  سرهنگ «رضا همتی‌زاده» در برنامه رادیویی ایلام توسعه، با اشاره به تدوین طرح جامع ترافیک نیروی انتظامی اظهار کرد: در این طرح اقداماتی که قبل از ماموریت بزرگ اربعین حسینی(ع) نیاز است که انجام شود، اندیشیده شده است .

وی افزود: نقاط آسیب‌پذیر، اعم از نقاط دارای گره های ترافیکی ،نقاط پر تصادف و مستعد حادثه، روزهای هدف و پر ترافیک با توجه به تجربیات سال‌های گذشته، شناسایی و برای آن برنامه‌ریزی انجام شده است .

رئیس پلیس راه استان ایلام به تشکیل کمیته های مختلف در راستای نظم بخشی به ترافیک ایام اربعین حسینی(ع) اشاره کرد و گفت:این کمیته ها، شامل کمیته سلامت، مدیریت ایمنی، توسعه رفتار و فرهنگ سازی ، توسعه ایمنی پس از حادثه و کمیته نظارت است .

وی افزود: بهسازی زیرساخت‌ها از جمله مسیر کمربندی غربی مهران ، پایانه مسافربری برکت تعریض مسیر کمربندی جنوبی منتهی به پایانه برکت ، جداسازی و مصون سازی مسیر خروجی مهران تا پایانه مرزی و ایمن سازی مسیر جایگزین ایلام- ملکشاهی - مهران و محور فرعی ماربره از انتظارات پلیس راه استان ایلام از مسئولان استانی، برای مدیریت ترافیک در ایام اربعین حسینی(ع) است .

همتی‌زاده در پایان گفت: از طرف فرمانده انتظامی استان ایلام کارگروهی در خصوص رفع نواقص و مشکلات اربعین سال گذشته تشکیل شده تا زائران اربعین حسینی (ع) در سال ۹۸ بر اساس جمعیت پیش بینی شده بتوانند با سهولت در محورهای مواصلاتی استان تردد کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: