• دوشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-4490-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

جمع‌آوری زکات فطریه مردم استان ایلام در 304 پایگاه

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از راه‌اندازی تعداد 304 پایگاه جهت جمع آوری زکات فطریه مردم استان ایلام خبر داد .

«ضیاء رضایی» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام، با اعلام این خبر، اظهار کرد: این تعداد پایگاه توسط حوزه مشارکت‌های مردمی این نهاد ،ستاد زکات استان و تعدادی از موسسات خیریه دارای مجوز، تدارک دیده شده است .

وی با اشاره به اینکه نشست هماهنگی بین این نهاد و موسسات دارای مجوز  برای جمع آوری زکات فطریه به عمل آمده است، گفت: تنها موسساتی که از ستاد زکات استان لوگوی مخصوص و مجوز لازم را کسب کرده‌اند می‌توانند نسبت به جمع آوری زکات فطریه اقدام کنند و با دیگر گروه‌های بدون مجوز در این زمینه برخورد خواهد شد .

رضایی به دیگر تمهیدات در نظر گرفته شده برای جمع آوری زکات فطریه مردم روزه دار این استان اشاره کرد و گفت: در این زمینه بیش از 60 هزار پاکت مخصوص بین مردم روزه دار این استان توزیع شده که در روز عید فطر جمع آوری خواهند شد .

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با بیان اینکه برای جمع‌آوری زکات فطره مردم این استان تعداد 665 صندوق تدارک دیده شده است افزود: تعداد 700 نفر به عنوان عاملین زکات در این استان در روز عید سعید فطر نسبت به جمع آوری زکات فطریه مردم این استان اقدام خواهند کرد .

رضایی در ادامه به امکانات پرداخت زکات فطریه به روش‌های الکترونیک اشاره کرد و گفت: مردم روزه دار می‌توانند از طریق شماره گیری کد #084*1*1*8877* نسبت به پرداخت آنی زکات فطریه خود اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: