• دوشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-1492-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

امام خمینی(ره) استقلال و آزادی را برای ایران به ارمغان آورد

استاندار ایلام گفت: یاد و خاطره امام راحل (ره) یادآور استقلال آزادی و جمهوری اسلامی برای مردم ایران است.

به گزارش ایسنا، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در مراسم ضیافت افطار ، که با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) و اتاق اصناف ، با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی، اظهار کرد:  یاد و خاطره امام راحل (ره) یادآور استقلال آزادی و جمهوری اسلامی برای مردم ایران است و ایجاد  نهاد کمیته امداد از یادگارهای خوب حضرت امام (ره) بود .

وی با بیان اینکه در ارتباط با محرومیت‌زدایی باید  با پیشگیری، امداد رسانی و نجات از وضعیت فقر، دست به توانمند‌سازی خانواده‌ها زد، تصریح کرد: کمیته امداد در امر پیشگیری علاوه بر امداد رسانی باید آسیب شناسی نیز بکند که به چه دلیل میزان جمعیت تحت پوشش این نهاد زیاد می‌شود و باید علل و عوامل محرومیت‌ها را نیز بررسی کرد.

استاندار ایلام ادامه داد: خوشبختانه از زمان آغاز مدیریت مهندس فتاح در کمیته امداد، تحول بسیار خوبی در این نهاد خدمت رسان ایجاد شده و در این دولت توجه به افراد ضعیف و تحت پوشش نهادهای حمایتی ۳ برابر  شده است.

سلیمانی دشتکی با بیان اینکه در سیل اخیر نیز ۱۰۰ میلیون تومان به حساب مددجویان از طرف استان واریز و برای ۳۶۰ خانوار سیل‌زده تحت پوشش توسط کمیته امداد زمین تهیه شده است، تصریح کرد: خیرین در حوزه های مختلف ازجمله بهداشت و درمان، کودکان بی سرپرست و ... کمک های بسیار خوبی به اقشار ضعیف استان کرده‌اند.

وی گفت: امسال بالای ۱۷۰ میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان، جویای کار در نظر گرفته شده و اگر بتوانیم خانواده های تحت پوشش را خودکفا کنیم یک انقلاب بزرگی در راستای ایجاد اشتغال برای افراد تحت پوشش بوجود می‌آید و امیداوارم با همدلی و هم افزایی بتوانیم افراد تحت پوشش را توانمند کنیم جمعیت افراد تحت پوشش کاهش یابد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: