• شنبه ۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-1190-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

آغاز ثبت‌نام چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر  از امروز 4 خرداد تا 10 تیر خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «شکراله شیرخانی» با اعلام این خبر، اظهار کرد: در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم نمودن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی در کل کشور، چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد .

وی افزود: تمام  شرکت‌ها و اتحادیه‌های تعاونی در گرایش‌های مختلف از جمله کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تأمین نیاز تولیدکنندگان، تأمین نیاز مصرف کنندگان، تأمین نیاز صفوف خدماتی، اعتباری، دهیاری‌ها، زنان، حمل‌ونقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش‌بنیان، سهامی عام، فراگیر ملی، بنیاد تعاون و کارآفرینی می‌توانند برای حضور در جشنواره ثبت‌نام کنند .

مدیرکل تعاون، کار و رفا هاجتماعی با بیان اینکه متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام از 4  خرداد تا 10  تیربه آدرس الکترونیکی   www.taavonibartar.ir مراجعه کنند، تصریح کرد: دبیرخانه جشنواره در اداره توسعه تعاونی های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان واقع در بلوار مدرس واقع و آماده راهنمایی و پاسخگویی به تعاون‌گران است .

شیرخانی خاطرنشان کرد: جشنواره تعاونی‌های برتر هر ساله همزمان با هفته تعاون در شهریورماه و با هدف تجلیل از تعاون گران برتر در ایلام همزمان با سایر استان‌ها برگزار خواهد شد و امیدواریم تعاونی‌هایی از استان بتوانند هم‌چون سال گذشته به جشنواره کشوری که با حضور رییس جمهور برگزار می‌شود، راه یابند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: