• سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-3091-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

ایجاد 1200 شغل جدید تا دو ماه آینده در ایلام

استاندار ایلام از ایجاد 1200 شغل جدید تا دو ماه آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در جلسه شورای راهبردی جمعیت استان ایلام بر امید آفرینی مسئولان در شرایط فعلی که دشمنان جنگ روانی و اقتصادی شدیدی به راه انداخته اند، تاکید و اظهار کرد: شاید در شرایط سختی راحت ترین کار ممکن انتقاد و گله و شکایت باشد درحالی که مهم‌ترین کار امروز امید آفرینی با خلق فرصت‌ها و لحظات خوب برای مردم چون ایجاد اشتغال و رفع مسائل و مشکلات آنان است .

وی در ادامه با اشاره به روند خوب اشتغالزایی در استان، گفت: ظرف یکی دو ماه گذاشته با شروع بکار چند پروژه مهم در استان چون پروژه نفتی آذر و سروک، پروژه دانان و دانا در مجموع حدود ۱۲۰۰ اشتغال‌زایی ایجاد می‌شود که این میزان چیزی غیر از برنامه‌های اصلی اشتغال‌زایی چون تسهیلات روستایی و فراگیر توسط دستگاه‌های ذی‌ربط است .

استاندار ایلام در بخش دیگری از صحبت‌های خود خواستار به کار بستن تحقیقات و پژوهش‌های انجام گرفته در حوزه‌های مختلف شد و گفت: در مورد مسائل مختلف ازجمله در حوزه اجتماعی تحقیق و پژوهش‌های زیادی انجام گرفته و امروز وقت آن است که حاصل این تحقیقات را به کار ببندیم .

وی ادامه داد: امروز اعتبارات بسیار خوبی در حوزه آسیب های اجتماعی به بهانه سیل اختصاص یافته است که می طلبد دست اندرکاران امر برای استفاده مفید از آن اعتبارات برنامه های عملیاتی تعریف کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: