• دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-2891-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

توقع اشتباه از نمایندگان، مجلس را از رسالت خود دور می‌کند

استاندار ایلام گفت: برخی افراد توقعات اشتباهی از نمایندگان در حوزه عزل و نصب ها دارند، افزود: این انتظارات گاهی اوقات باعث می شود که نمایندگان از رسالت اصلی خود خارج شوند و این به ضرر استان است .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، « قاسم سلیمانی‌دشتکی» در جلسه گفتگو بخش خصوصی و دولت ، اظهار کرد: مدیران از کارهای موفق در استان های دیگر الگوبرداری کنند چرا که به عنوان مثال برخی تجربه های مثبت از جمله در حوزه گردشگری وجود دارد که استفاده از آنها راه ما را در پیشبرد اهداف توسعه ای کوتاه تر می کند .

استاندار ایلام با بیان اینکه اگر خواستار رشد استان هستیم باید افق دید مدیران بازتر شود، ادامه داد: باید همه کمک کنند راه برای ورود سرمایه گذاران باز شود و تقاضای من این است که مجموعه اقدامات در حوزه اقتصادی در جهت جذب سرمایه گذاری ساماندهی شود .

سلیمانی خواستار استفاده از ظرفیت قانون گذاری نمایندگان برای رفع موانع توسعه ای استان شد و گفت:از آنجا که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از پتانسیل و ظرفیت بالایی برای قانون گذاری برخوردار هستند می طلبد که نیازها، احتیاجات و مشکلاتی که در مسیر توسعه استان هست با تصویب قوانین مشکل گشا از پیش رو برداشته شود .

وی تاکید کرد: نمایندگان در بحث سازمان نظام مهندسی صنعت و معدن نیز می توان با ارائه یک طرح قوی در جهت رفع مشکل با دولت همکاری کنند .

نماینده عالی دولت در استان با بیان این که برخی افراد توقعات اشتباهی از نمایندگان در حوزه عزل و نصب ها دارند، افزود: این انتظارات گاهی اوقات باعث می شود که نمایندگان از رسالت اصلی خود خارج شوند و این به ضرر استان است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: