• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-15390-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان:

حل مسائل زیست‌محیطی در گروه همکاری‌ همه‌ی دستگاه‌ها است

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت:  در تلاش هستیم مسائل زیست محیطی در سراسر استان با کمک مسئولان بخش‌های مختلف را حل کنیم .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «سید اسدالله هاشمی» در دیدار با فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان، اظهار کرد: اقدامات بزرگ و بی‌نظیر سپاه پاسداران بر هیچ کس پوشیده نیست و توسعه پایدار و رونق اقتصادی نیز مرهون تلاش شبانه‌روزی و زحمات این عزیزان بوده است .

  وی ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های بین المللی، تروریست شمردن سپاه از طرف آمریکا را محکوم نموده و آن را نشانه ضعف و شکست سردمداران استکبار جهانی در همه عرصه ها دانست .

هاشمی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های شاخص صورت گرفته در خصوص محیط زیست استان گفت:رویکرد اداره کل حفاظت محیط زیست استان، تلاش در راستای حل مشکلات محیط زیستی است وما همواره در تلاش هستیم که مسائل زیست محیطی در سراسر استان با کمک مسئولین بخش‌های مختلف را حل کنیم .

در ادامه این دیدارفرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام نیزضمن تقدیر و تشکر از مجموعه اداره کل حفاظت محیط زیست، حفاظت از عرصه های طبیعی و محیط زیست را وظیفه عمومی قلمداد کرد و خواستار توجه هرچه بیشتر اقشار جامعه در نگهداری از این امانت و موهبت الهی شد .

سرهنگ شاکرمی گفت: از افتخارات سپاه پاسداران حضور در تمامی عرصه‌های مختلف اقتصادی،فرهنگی، اجتماعی و عمرانی در کنار مردم و سایر ارگانهای دولتی است و در این زمینه آمادگی هرگونه تعامل و همکاری برای تحقق اهداف نظام به ویژه در حوزه حفاظت از محیط زیست هستیم .

وی تصریح کرد: سپاه استان آمادگی کامل دارد در زمان وقوع هرگونه بحران از جمله آتش‌سوزی در جنگل ها و عرصه‌های طبیعی به سرعت و تمام توان به کمک سایر ارگان های مربوطه بشتابد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: