• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-14790-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

110 جامع ترین سیستم پاسخگویی به مطالبات مردم در حوزه پلیسی است

معاون عملیات انتظامی استان گفت: مرکز فوریت‌های پلیسی 110 ضمن حفظ آمادگی و تلاش شبانه روزی، رسالت تکریم شهروندان را سرلوحه امور خود قرار داده است تا بتواند با مشارکت پذیری مردم، امنیت و آرامش را در جامعه حکمفرما کند .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سرهنگ «حمید فتاحی» اظهار کرد: در مواقع حساس و ضروری و هنگام بروز حوادث اجتماعی یا جرائم ، راحت ترین راه دسترسی عموم شهروندان به پلیس، تلفن 110 است .

وی افزود: مرکز فوریت های پلیسی 110 جامع ترین سیستم پاسخگویی به مطالبات مردم در حوزه پلیسی است و آثار ارزشمندی در زمینه پیشگیری از ناهنجاری ها و مقابله با جرائم از طریق حضور سریع پلیس در صحنه داشته است .

معاون عملیات انتظامی استان ایلام به نقش مردم در پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی اشاره کرد و یادآور شد: اگر مردم در بخش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی حضور مؤثر و سازنده‌ای نداشته و سریعاً  ناهنجاری های اجتماعی را از طریق سامانه110 به پلیس اطلاع ندهند، نمی‌توان این آسیب‌ها را کنترل و ریشه کن کرد .

فتاحی در پایان از عموم مردم استان خواست هرگونه موارد مشکوک و ضروری از جمله مزاحمت ها،نزاع و درگیری ، تصادفات و وقایع و اتفاقات مهم را به سامانه رایگان 110 اعلام کنند تا پلیس در کمترین زمان ضمن حضور به موقع در محل حادثه بتواند اقدام قانونی متناسب با آن موضوع را انجام دهد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: