• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-14690-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام تاکید کرد:

ضرورت بومی‌سازی اسناد بالادستی برای ارتقاء وضعیت زنان در ایلام

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت : افزایش نشاط اجتماعی، ایجاد پویایی در جامعه‌ی زنان و ارتقاء جایگاه آنان از اهداف تدوین این سند ارتقاء وضعیت زنان است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر«محمد نوذری» در نشست کارگروه تخصصی زنان و خانواده استانداری ایلام که به منظور دریافت نظرات و پیشنهادات دستگاه‌های علمی و اجرایی ،  درباره‌ی سند ارتقاء وضعیت زنان، برگزار شد، اظهار کرد:  با توجه به اینکه 50 در صد جمعیت را زنان تشکیل می دهند باید در جهت ارتقای جایگاه این قشر برنامه ریزی لازم صورت بگیرد .

وی با بیان اینکه برنامه ششم توسعه کشور و اسناد بالادستی دستگاه‌های اجرایی  را موظف کرده است برنامه ریزی لازم در جهت تحکیم خانواده و ارتقای نقش زنان در جامعه داشته باشند ، تصریح کرد: با همکاری و مشارکت همه دستگاههای دی ربط سندتوسعه جایگاه زنان در استان تدوین خواهد شد و با اجرای این سند به دنبال ارتقای جایگاه واقعی این قشر در زمینه های مختلف در استان هستیم .

نوذری بر بومی‌سازی مسائل اجتماعی در اسناد بالادستی، تاکید کرد و گفت: هر استانی مسائل خاص خود را دارد و در استان هم شهرستا‌های مختلف مشکلات و مقتضیات ویژه خود را دارند که هر کدام برنامه‌ی خاص خود را می‌طلبند .

وی افزایش نشاط اجتماعی، ایجاد پویایی در جامعه‌ی زنان و ارتقاء جایگاه آنان را از اهداف تدوین این سند عنوان کرد .

معاون سیاسی استاندار ایلام با اشاره به تدوین سند وتسعه اجتماعی استان و سند اربعین ، گفت: این سندها بسیار موثر هستند و در اربعین امسال بر اساس سند تدوین شده، عمل خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: