• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-14490-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

سند ارتقاء وضعیت زنان ایلام تدوین می‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام، گفت: دستگاه‌های اجرایی پیشنهادات خود را برای تکمیل سند ارتقاء وضعیت زنان ارائه کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «مریم شادیوند» در نشست کارگروه تخصصی زنان و خانواده استانداری ایلام که به منظور دریافت نظرات و پیشنهادات دستگاه‌های علمی و اجرایی ،  درباره‌ی سند ارتقاء وضعیت زنان، برگزار شد، اظهار کرد: مجری این طرح دانشگاه ایلام و کارفرما مدیریت امور خانواده و بانوان استانداری است و ویژگی خاص این سند این است که نتیجه محور است،یعنی آخرین وضعیت زنان را احصاء و بر اساس این اطلاعات پایه‌ای نقشه راه طراحی خواهد شد.

وی گفت: بر اساس این نقشه راه می‌خواهیم بدانیم طی برنامه ششم توسعه از وضعیت موجود به چه وضعیتی که مطلوب است برسیم و چگونگی رسیدن نیز مشخص شده است و به دلیل نتیجه محوری هنوز این سند بازمانده است و سند هم به دستگاه‌های عضو کارگروه ارسال شده است تا نقشه راه هر یک از دستگاه‌ها برای خدمت به زنان ارسال شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام تصریح کرد: هر دستگاهی طبیعتا یک برنامه ملی دارد ولی با تاکیدات این سند هم با نگاه به آن سند و هم با نگاه به وضعیت استان برنامه‌ی خاص خود را اعلام کنند تا به عنوان 10 درصد پایانی به سند اضافه شود و چون مایلیم پیشنهاد همکاران حوزه اجرا، را بدانیم این سند هنوز باز است.

دکتر «مهدی‌زاده» ، معاون پژوهشی دانشگاه ایلام هم در این نشست ، گفت: از پیشنهادات همکاران حوزه اجرا برای تکمیل سند استقبال می‌کنیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: