• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-2391-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

مدیران امور مردم را تسهیل‌ کنند

استاندار ایلام گفت: عملکرد مدیران باید جوری باشد که به ایجاد تسهیل در امور مردم بیانجامد و رضایت مردمی در پی داشته باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام ، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در نشست تنظیم بازار استان با اشاره به شرایط جدید کشور و جنگ اقتصادی و رسانه ای دشمن، اظهار کرد: مدیران باید شرایط موجود را درک کنند و خود را با وضعیت موجود وفق دهند و در امور پیش روی خود همسان‌سازی ایجاد کنند .

وی با بیان اینکه در این شرایط برآیند کار مدیران باید جوری باشد که به ایجاد تسهیل در امور مردم بیانجامد و رضایت مردمی در پی داشته باشد، تصریح کرد: در تنظیم بازار و تعیین قیمت‌ها باید انصاف را در نظر گرفت و شرایط استان را سنجید و با توجه به قیمت تمام شده ، کالاها عرضه شود و در اینجا تنها اکتفا کردن به معدل قیمت استان‌های مجاور کفایت نمی کند .

استاندار ایلام در ادامه با انتقاد از عملکرد اتحادیه مرغداران گفت: ما به بازار اعتماد داریم اما اینجا باید گفت که برخی از صنوف بازار ازجمله اتحادیه مرغداران خوب عمل نکرد و جواب اعتماد و حمایت‌ها را نداد و دود آن به چشم برخی مدیران رفت .

سلیمانی ادامه داد: ما از مدیران موفق که در این شرایط مسائل و مشکلات مردم را درک می کنند حمایت می کنیم و البته آنها نیز باید این اعتماد و حمایت شکل گرفته را با عملکرد بهتر و خدمت بیشتر به مردم در این شرایط پاس دارند .

وی صادرات را یک راهبردی خوب برای برطرف نمودن مشکل ارزی عنوان کرد و گفت: با ارز ۴۲۰۰ بسیاری از نیازهای مردم در حال برطرف شدن است .

استاندار ایلام تاکید کرد: باید با ارائه راهکار مناسب نسبت به کنترل قیمت‌ها و تنظیم بازار اقدام و در این زمینه از هرگونه جو سازی نیز جلوگیری کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: