• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-14290-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

شناسایی 73 طرح اشتغالزای دارای انحراف در ایلام

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: 73 طرح اشتغال پایدار روستایی با اعتبار 72 میلیارد ریال توسط کمیته نظارت استان و شهرستان بازدید و دارای انحراف شناخته شدند .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «شکراله شیرخانی»  اظهار کرد: 684 طرح توسط کمیته نظارت استان و یک هزار و 125 طرح نیز توسط کمیته نظارت شهرستان مورد بازدید قرار گرفتند که در مجموع 73 طرح دارای انحراف شناسایی و   جهت اجرای بند هفت ماده 12 به بانک معرفی می شوند و بانک عامل موظف است مطابق دستورالعمل مذکور نسبت نرخ تسهیلات را 18 درصد اعلام کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام یادآور شد: به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گام دیگری جهت شفافیت در این وزارت برداشته شده و اسامی دریافت کنندگان 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات کم بهره اشتغال پایدار روستایی اعلام شده که این میزان تسهیلات کم بهره اشتغال پایدار روستایی به تفکیک اشتغال مورد تعهد و دستگاه اجرایی تایید کننده هر استان منتشر شد .

شیرخانی تصریح کرد: از ابتدای طرح اشتغال پایدار روستایی، 1650  میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی با اشتغال 4500 نفر و 320 میلیارد ریال نیز تسهیلات اشتغال فراگیر در استان ایلام به متقاضیان پرداخت شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: