• چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-1591-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

پرداخت بيش از 1880 ميليارد ريال تسهيلات به زير بخش هاي كشاورزي در سال 97/ احیاء 19 واحد توليدي راكد و نيمه فعال بخش كشاورزي

معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: در سال 97بيش از یک هزار و 880 ميليارد ريال تسهيلات  به زير بخش هاي مختلف كشاورزي پرداخت شده است .

«همایون مظاهری »  در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام، با اعلام این خبر، اظهار کرد : محل تامین اعتبار اين ميزان تسهيلات که در زير بخش هاي شيلات و آبزيان، صنايع تبديلي و تكميلي، زراعت، باغباني ، مكانيزاسيون ، آب و خاك و دام و طيور هزينه شده استاعتبارات اشتغال روستايي ، صندوق توسعه ملي، صندوق حمايت از بخش كشاورزي و مشاغل خانگي بوده است.

وی با بیان اینکه با بهره مندي از اين تسهيلات زمينه ايجاد اشتغال 4170 نفر در بخش كشاورزي فراهم شده است، تصریح کرد: اين ميزان تسهيلات با همكاري بانك‌هاي عامل شامل كشاورزي، ملي، پست بانك، پارسيان، سينا ، تجارت، توسعه تعاون و صندوق كار آفريني اميد و صندوق حمايت از بخش كشاورزي  پرداخت شده است .

معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: به منظور رونق توليد و حمايت از بخش كشاورزي در طي سال 97 با برگزاري جلسات متعدد تعداد 19 واحد توليدي راكد و نيمه فعال بخش كشاورزي احيا و به چرخه توليد باز گشتند.

مظاهری در ادامه با اشاره به حمايت دولت از بخش كشاورزي، تصریح کرد: بيش از 272 ميليارد ريال از اين تسهيلات به صورت بلا عوض و به منظور استفاده بهينه از منابع آب و اجراي سيستم هاي نوين ابياري و قطره اي در اختيار مردم قرار گرفته است .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: