• چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-1491-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

بهره‌برداری بیش از ۷ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در سفر رئیس جمهور به ایلام

استاندار ایلام از افتتاح و بهره‌برداری از  بیش از ۷ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در سفر رئیس جمهور به استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در  نشست «اخلاق مدیران» اظهار کرد: افق روشن و امیدبخشی در پیش روی استان ایلام قرار دارد طرح ها و پروژه های بسیار بزرگی در دست اقدام است که از جمله می‌توان به پروژه لرزه نگاری دانا با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار و حدود ۴۰۰ نفر اشتغالزایی در مناطق شمالی استان و گروه دیگر پروژه لرزه نگاری دانان در مناطق جنوبی استان با اعتباری بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد تومان و بیش از ۴۰۰ نفر اشتغالزایی وارد مرحله اجرایی شده است .

وی با اشاره به شروع به کار پروژه pp ، گفت: راه آهن ایلام نیز به زودی در سفر رئیس جمهور کلنگ زنی می شود .

سلیمانی دشتکی در ادامه از افتتاح و بهره برداری از  ۶ کارخانه بزرگ به علاوه گوگرد زدایی پتروشیمی و در مجموع بیش از ۷ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در سفر رئیس جمهور به استان خبر داد و گفت:خوشبختانه کار پتروشیمی مهران و دره شهر به مرحله نهایی سرمایه گذاری رسیده است .

  استاندار ایلام در ادامه به عملکرد اقتصاد مقاومتی استان اشاره کرد و گفت: در ارزیابی سازمان برنامه و بودجه کشور استان ایلام با فاصله نسبت به استان های دیگر مقام اول را به دست آورده است .

سلیمانی گفت: مدیریت خوب و پیشگیرانه سیل در استان ایلام یک نقطه عطف در تاریخ مدیریت بحران کشور بود چراکه با وجود بیشترین و شدید ترین بارش ها در کشور برخلاف استان های سیل زده تلفات انسانی نداشتیم .

وی در پایان ماه رمضان را فرصتی برای خودسازی و نزدیک کردن دل‌ها به هم دانست و گفت:  تنها با اتحاد و وحدت و قانون مداری می توانیم بر ریل توسعه و خدمت به مردم گام برداریم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: