• سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-1190-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام عنوان کرد:

هفته سلامت، زمینه‌ساز عزم ملی برای دسترسی عادلانه به خدمات سلامت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: هفته سلامت زمینه‌ساز عزم ملی برای دسترسی عادلانه به خدمات سلامت را فراهم می‌کند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «کریم همتی» در پیامی به مناسبت هفته سلامت آورده است: با توجه به اهمیت حیاتی مقوله بهداشت و سلامت، در کشور ما نیز هر ساله یک هفته به سلامت اختصاص داده شده است. در این راستا یکم تا هفتم اردیبهشت ماه امسال با عنوان هفته سلامت با شعار " مراقبتهای اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت" نامگذاری شده است .

هفته سلامت فرصتی مغتنم برای بیان اهمیت سلامت در زندگی فردی و اجتماعی، تبیین جایگاه آن در تحقق توسعه مداوم و پایدار، اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ سلامت است .

همکاران و مسئولان حوزه‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی تلاش نمایند که با برگزاری برنامه های متنوع در راستای ارتقای فرهنگ سلامت تلاش نموده و خدمات و دستاوردهای مربوط به این حوزه را به اطلاع عموم برسانند و زمینه عزم ملی برای دسترسی عادلانه به خدمات سلامت را فراهم آورند .

آغاز هفته سلامت را به همه مردم شریف استان ایلام و به ویژه همکاران حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی ایلام و همه عزیزانی که در حفظ سلامت مردم نقش دارند، تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی و توفیق روزافزون  این عزیزان را مسئلت می نمایم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: