• سه شنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-1691-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار پس از دیدار با مدیر شرکت لرزه‌نگاری ژئوفیزیک دانا خبر داد:

آغاز اجرای دو پروژه‌ی دانا و دانان در ایلام

عملیات اجرایی دو پروژه مهم دانا و دانان در اردیبهشت ماه شروع می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم‌سلیمانی دشتکی» استاندار ایلام، پس از دیدار با مهندس «پورصنعتی» مدیر شرکت لرزه‌نگاری ژئوفیزیک دانا از شروع به کار دو پروژه مهم در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد و اظهار کرد: عملیات اجرایی دو پروژه مهم دانا و دانان با اعتباری بالغ بر 1800 میلیارد تومان در اردیبهشت ماه سال جاری شروع می‌شود .

وی با بیان اینکه پس از ابلاغ 1200 میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی برای توسعه میادین نفتی دانان به زودی کار این پروژه مهم در اردیبهشت ماه سال جاری شروع می‌شود، گفت:  قسمتی از این اعتبار به میزان 4 درصد (حدود 48 میلیارد تومان) در اختیار شورای برنامه‌ریزی استان است و  برای پروژه‌های عمرانی هزینه می‌شود.

استاندار ایلام از شروع به کار پروژه مهم دیگری که می‌تواند نقش مهمی در توسعه نفت و گاز استان داشته باشد خبر داد و گفت: شرکت لرزه‌نگاری ژئوفیزیک دانا با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد تومان در اوایل اردیبهشت ماه سال جاری شروع به کار می‌کند .

وی ادامه داد: پروژه دانا که در زمینه اکتشاف نفت و گاز و در تنگه بیجار و در یک بازه زمانی 3 ساله فعالیت می‌کند، می‌تواند نقش مهمی در شروع به کار و راه‌اندازی فاز دو پالایشگاه گاز ایلام داشته باشد.

استاندار ایلام در پایان نقش این پروژه‌ها را در توسعه استان حائز اهمیت دانست و گفت: این پروژه‌ها به زودی و با حضور مسئولان نفت کشور افتتاح و عملیات اجرایی آنها شروع می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: