• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-1391-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

با همت مرکز علمی - کاربردی جهاددانشگاهی ایلام برگزار شد؛

بازدید دانشجویان و استارتاپی‌ها از شرکت‌های تعاونی چرداول + تصاویر

  بیش از ۲۳نفر از دانشجویان مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی ، دانشگاه ایلام و  شرکت‌های عضو شتاب‌دهنده و اعضای استارتاپ‌های فعال از شرکت‌های تعاونی چرداول بازید کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «مظفر پرنا» جانشین مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان ایلام، درباره‌ی این برنامه که با مشارکت جهاددانشگاهی واحد استان برگزار شد، اظهار کرد: این تور در اجرای برنامه های آموزش و ترویجی این سازمان است و در جهت افزایش روحیه خودباوری و در راستای ترویج فعالیت‌های تعاونی بر پایه‌ی کسب و کارها و تیم‌سازی‌های کاری دانشجویان و صاحبان ایده برگزار می گردد .

وی برگزاری چنین برنامه‌هایی را در ترویج نگرش «ما می‌توانیم» و امکان ورود به فضای کسب و کار به منظور آشنایی و تطبیق تصورات و مفاهیم تئوری کسب و کار دانشجویان و تیم‌های استارتاپی با واقعیت فضای کسب و کار و آشنایی با مزیت‌های استفاده از ساختار تعاونی برای کسب و کارهای نوپا و دانش‌بنیان ، بسیار اثرگذار دانست و از همکاری‌های ارزشمند و موثر جهاددانشگاهی قدردانی کرد .

بازیدکنندگان در این تور کارآفرینی از شرکت‌های بیسکویت‌سازی ساناز طلایی، شرکت آب معدنی و تولید نوشابه پرسیکا، مجتمع توریستی و گردشگری نشمیل، بازدید کردند .

نتایج حاصل از نظرسنجی در پایان این تور نشان داد که این تور در تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس در بین تیم‌های صاحب ایده و استارتاپ‌ها برای ورود به فضای کسب و کار و تشکیل تعاونی بسیار موثر بوده است .

|


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: