• دوشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-393-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی ایلام خبر داد:

برگزاری مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در نیمه‌ی اول اردیبهشت/ مهلت ثبت‌نام؛ 31 فروردین

مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام از برگزاری مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران نشان خواجه نصیرالدین طوسی، در نیمه‌ی اول اردیبهشت خبر داد .

«محسن ملکی» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام، با اعلام این خبر، تعداد نفرات هر تیم مناظره را 4 نفر ذکر و عنوان کرد: انتخاب دو عضو مناظره‌کننده، دو نفر عضو محقق، معرفی یک نفر از اعضای هیئت علمی به‌عنوان سرپرست گروه و آگاهی و اشراف نسبت به آیین‌نامه‌‌های برگزاری داوری مسابقات را از جمله شرایط لازم برای شرکت در این مسابقات است .

وی از دانشجویان دانشگاه‌های استان خواست با تشکیل تیم‌ها و شرکت در این مسابقات از مناظره به عنوان فرصتی برای یادگیری استفاده کنند و تاکید کرد: هر تیم  4 نفره دانشجویی می‌تواند متشکل از دانشجویانی از دانشگاه‌های مختلف باشد و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد .

مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام آخرین مهلت شرکت در این مسابقات را 31 فروردین اعلام کرد و گفت:  این دوره از مسابقات مناظره دانشجویی در سه مرحله استانی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود و تیم‌های برتر استان به مرحله‌ی منطقه‌ای راه پیدا می‌کنند و در صورت موفقیت در آن دوره به مرحله کشوری هم اعزام می‌شوند .

ملکی التزام به اخلاق علمی در نقد و نقل آرا، اشخاص و آثار، پرهیز از ورود در نزاع های غیرعلمی و مجادلات روزمره و مرسوم، اهتمام به‌روزآمدی و کارایی مباحث، نقل ها و منابع، اهتمام به واقعی بودن دفاع از موضوعات را  خط مشی این دوره از مسابقات مناظره دانشجویی اعلام کرد .

مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی ایلام یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به دبیرخانه مسابقات مناظره دانشجویی به  جهاددانشگاهی واحد استان واقع دربلوار تعمیرکاری، خیابان فداییان اسلام،  مراجعه و یا با شماره تلفن 32243576  تماس حاصل کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: