• سه شنبه ۱۳ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-3090-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خبر داد:

پرداخت دو ماه مستمری برای مددجویان استان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام از پرداخت دو ماه مستمری برای کل مددجویان استان تا تهیه بسته های سبد غذایی برای آسیب دیدگان از سیل خبر داد.
به گزارش ایسنا، «ضیاء رضایی»  پس از بازدید میدانی از منازل مددجویان در تعدادی از مناطق و روستاهای آسیب دیده از سیل شهرستان دره شهر اظهار کرد: با عنایات رییس محترم کمیته امداد کشور جناب آقای مهندس فتاح و گزارش وضعیت مناطق آسیب دیده در سطح استان کمکها و مساعدتهای ویژه ای به استان اختصاص یافت و در اولین فرصت ممکن به خانواده ها اهداء خواهد شد .
وی گفت:  با توجه به ابعاد گسترده سیل و گستردگی آن در سطح کل استان و با موافقت ریاست محترم امداد کشور به کلیه خانواده های مورد حمایت کمیته امداد استان 2ماه مستمری فوق العاده به تعداد 29340خانوار و به مبلغ 40میلیارد ریال پرداخت می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام ادامه داد: با توجه به شرایط حاد ایجاد شده برای بخش ماژین از توابع شهرستان دره شهر و روستای چم شیر از توابع شهرستان سیروان برای مددجویان این مناطق علاوه بر پرداخت 2ماه مستمری بسته های غذایی به تعداد 500بسته و به ارزش یک میلیارد و پانصد میلیون ریال تهیه و در اسرع وقت به خانواده ها تحویل می‌شود.
رضایی افزود: برای تعدادی از خانواده های آسیب دیده دیگر نیز در قالب کمکهای بلاعوض به منظور جبران خسارات ، مداخله و اقدام خواهد شد .
وی تصریح کرد: از هم اکنون مددکاران کمیته امداد در قالب تیم های ارزیاب به منظور جمع بندی خسارات احتمالی در سطح استان آماده و به مناطق مختلف اعزام خواهند شد. همچنین با توجه به شرایط ویژه بخش ماژین به محض برقراری ارتباط با این بخش اعضای شورای مدیران استان در اولین فرصت در قالب 8تیم به منطقه اعزام و ضمن بررسی ابعاد خسارات وارده تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: