• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-1494-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مدیرجدید فارس در ایلام معارفه شد

مدیر جدید خبرگزاری فارس در ایلام با حضور جمعی از اصحاب رسانه و مدیران استان معارفه شد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، در مراسمی با حضور جمعی از اصحاب رسانه‌ ، مدیران کل و مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان، «اکبر یعقوبی» به عنوان مدیر خبرگزاری فارس در استان ایلام معارفه شد.

در این نشست «توانگر» قائم مقام خبرگزاری فارس با تاکید بر اتحاد در جامعه با توجه به تهدیدات دشمن، اظهار کرد: ترامپ از سال گذشته چهره آمریکا را به همه‌ی ما نشان داد و  خوشبختانه با مهار نرخ ارز با تدابیر مسئولان نقشه‌های دشمنان نقش بر آب شد.

وی تاکید کرد: هدف دشمن ناامید کردن مردم ایران و از بین بردن سرمایه‌ی اجتماعی است و در این شرایط می‌طلبد رسانه‌ها این توطئه‌ها را با کار حرفه‌ای خنثی و در کنار انعکاس مشکلات مردم آنان را نسبت به آینده امیدوار کنند.

«عبدالحمید کرمی» رئیس خانه مطبوعات استان نیز در این نشست بر رعایت اعتدال و دوری گزیدن از افراط و تفریط در کار رسانه‌ای تاکید و اظهار کرد: متاسفانه امروزه شایعات در فضای مجازی با اعصاب مردم بازی می‌کند و خبرگزاری‌ها می‌توانند با تولید محتوا فضا را بیشتر و بهتر در دست بگیرند.

«سامی شهبازی» رئیس بسیج رسانه‌ی استان نیز اظهار کرد: خوشبختانه همدلی در بین اصحاب رسانه‌ی استان کاملا مشهود و نویدبخش انجام کارهای رسانه‌ای ارزشمند در راه توسعه‌ی استان است.

وی ابراز امیدواری کرد بیش از گذشته شاهد هم‌افزایی رسانه‌های استان برای انعکاس مشکلات مردم و کمک به مسئولان برای حل این مشکلات باشیم.

در این مراسم سخنرانان از زحمات «پژمان مهدوی‌فر» تقدیر کردند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: