• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-491-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام به کمیسیون انرژی مجلس می‌رود

امروز سه شنبه 13 آذرماه استاندار ایلام به اتفاق نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به قصد پیگیری خواسته ها و مطالبات استان در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در کمسیون انرژی مجلس شورای اسلامی حاضر می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «آیت‌ قیصربیگی» مدیرکل روابط عمومی استانداری اظهار کرد: پرواضح است که یکی از ظرفیت های بسیار مهم و حائز اهمیت استان منابع عظیم نفت و گاز در این منطقه از کشور است و استاندار محترم ایلام به درستی بر این مهم تاکید ویژه دارد.

وی ادامه داد: در این زمینه سلیمانی دشتکی از همان روزهای آغاز بکار خود در استان ایلام از مجتمع پتروشیمی ایلام بازدید بعمل آوردند و با حساسیت خاصی مسائل و مشکلات این حوزه را رصد نمودند.

قیصربیگی در ادامه به دفاع استاندار ایلام و نمایندگان استان با توجه به حضور در کمسیون انرژی از منافع استان در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی اشاره کرد و افزود: بعد از عدم اجرای تعهدات مسئولان پتروشیمی استان و بروز مسائل و مشکلات فراون، مسئولان استان به جد پیگر و مطالبه گر حق وحقوق مردم استان شدند و سرانجام مدیریت پتروشیمی استان تغییر یافت تا بلکه در روند اجرای پروژه‌ها سرعت و شتاب بیشتری نیز صورت پذیرد.

وی ادامه داد: اگرچه در مدیریت جدید نسبت به گذشته وضعیت روبه مثبت شدن رفت اما سرعت کار باز همچنان پائین بود تا مادامی که استاندار محترم ایلام در جلسات فشرده خواستار اجرای تعهدات بر زمین مانده پتروشیمی استان شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: