• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-1194-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

رئیس بسبج رسانه استان خبر داد:

ارسال 200 اثر به جشنواره ابوذر در ایلام

رئیس بسبج رسانه استان ایلام از ارسال 200 اثر به  دبیرخانه جشنواره ابوذر در استان خبر داد.

«سامی شهبازی» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: دراین دوره و درحدفاصل یک ماه از آغازفراخوان تا پایان مهلت ارسال آثار، بیش از۲۰۰اثربه دبیرخانه ارسال شدکه درنوع خودیک اتفاق مهم و رکورد محسوب می‌شود.  

وی با بیان اینکه این مهم با تشریک مساعی کل صاحبان قلم ورسانه و اعتمادآنها به سازمان بسیج رسانه استان میسرگردیدکه جای قدردانی و سپاس دارد، تصریح کرد: دراین دوره ما به صورت دقیق و علمی به سراغ انتخاب محورهای جشنواره رفتیم و۲موضوع مهم "اربعین،ایلام وجهادرسانه ای"و"نقش بسیج رسانه درجنگ نرم"هم به بخش‌ها و قالب‌های این دوره اضافه شد.

  رئیس جشنواره ابوذر تاکید کرد: مبنا و هدف ما محورهای ارزشی و تولید محتوای فاخردر رسانه‌ها و مطبوعات استان برای جلوگیری از هجمه های رسانه‌های بیگانه و معاندبود و  در مجموع ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت و حفظ روحیه بسیجی و نهادینه کردن این تفکر  ازعمده اهداف این جشنواره است.

شهبازی با بیان اینکه به برکت حضور اصحاب رسانه جشنواره امسال همه حوزه‌ها را در برگرفته و از نشاط و شادابی خاصی برخوردار است، تصریح کرد: معرفی ظرفیت‌های رسانه استان که بحمدالله بیشمار هم هست یکی دیگر از اهداف این رویدادمهم رسانه‌ای است.

وی تصریح کرد: آثار رسیده به این دوره ازجشنواره اکنون در حال  داوری است و متعاقبا در اختتامیه که زمان و مکان آن رسانه‌ای می‌شود آثار برترمعرفی خواهدشد.

رئیس جشنواره ابوذر با تاکید بر اینکه تمام آثار دارای ارزش هستند از مشارکت اهالی رسانه برای پویایی و کمک به این  جشنواره و بسیج رسانه تقدیرکرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: