• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-391-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : ----

استاندار ایلام:

متاسفانه مدیران بخشنامه‌ای زیاد داریم

استاندار ایلام گفت: متاسفانه مدیر بخشنامه‌ای خیلی داریم و سفت کن و شل کن برخی از مدیران بستگی به من دارد، در حالی که مدیر نباید قائم به فرد باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در هفتاد و دومین نشست اقتصاد مقاومتی استان، اظهار کرد: مدیران باید ضمن تعهد به قانون آن را به نفع مردم تفسیر کنند و دنبال راه‌حل برای مشکلات مردم باشند.

وی با بیان اینکه متاسفانه هنوز این موضوع جا نیفتاده است و مدیر بخشنامه‌ای خیلی داریم، تصریح کرد: متاسفانه سفت کن و شل کن برخی از مدیران بستگی به من دارد، در حالی که مدیر نباید قائم به فرد باشد بلکه تمام تلاش و کوشش خود را به کار بگیرد تا مشکلات حل شود و جسارت تصمیم‌گیری را داشته باشد.

استاندار ایلام از مدیران خواست بخشنامه‌ای صرف و پشت میزنشین نباشند و با مردم صحبت کنند و مشکلات آنان را درک و آنان را راهنمایی کنند و برای حل مشکلاتشان طرح بدهند.

سلیمانی با بیان اینکه در دور اول سفرهای شهرستانی تصمیمات خوبی برای توسعه نقاط مختلف استان گرفته شده است ، از فرمانداران خواست این تصمیمات را عملی و مصوبات را اجرایی کنند تا باری از مشکلات مردم کاسته شود.

وی تصریح کرد: کار جهادی و انقلابی این است که قانون را به نفع مردم تفسیر کنیم و قاطعانه دنیال حل مشکلات آنان باشیم.

استاندار ایلام از مدیران خواست تا آخر هفته بودجه‌های سازمانی خود را پیگیری کنند و دنبال افزایش آن باشند.

«رحمت الله قیصوری» رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: تا پایان ماه برای جذب اسناد خزانه بند «ز»، تبصره 5  فرصت داریم و تاکنون هیچ دستگاهی برالی جذب، اعلام مشکل نکرده است و مدیران باید در چند روز باقیمانده پیگیر این مهم باشند.

در این نشست مشکلات 3 طرح گردشگری مورد بررسی قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: