• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-493-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه خبر داد:

موفقیت دانشجویان دانشگاه ایلام در یازدهمین جشنواره ملی حرکت

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام   از موفقیت دانشگاه ایلام در یازدهمین جشنواره ملی حرکت خبر داد و گفت: از ابتدای امسال بیش از 200 برنامه در انجمن‌های علمی دانشجویی برگزار شده است.

دکتر «حمیدرضا امامی‌پور» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام،  اظهار کرد: دانشگاه قلب تپنده جامعه است و خود را جدای از جامعه نمی‌بیند و با این باور که انجمن‌های علمی دانشجویی  همیشه حرکت آفرین و نقش‌آفرین بوده و نسبت به این مسئولیت خطیر احساس مسئولیت دوچندانی را داشته و در کوشش هستند  که با تدبیر و اندیشه هر آنچه از عهده آنها  برمی‌آید در قالب مسئولیت اجتماعی که نسبت به جامعه دارند را انجام دهد.

مدیرفرهنگی دانشگاه با اشاره به برگزاری بیش از 200 برنامه در انجمن‌های علمی دانشجویی از ابتدایی سال جاری، گفت: با هدف‌گذاری مناسب دفتر انجمن‌های علمی دانشجویی در ارسال آثار به جشنواره ملی حرکت دانشگاه ایلام توانست در حوزه فعالیت خلاقانه به مقام دوم  و در حوزه انجمن برتر به مقام شایسته تقدیر، توسط انجمن علمی دانشجویی حامیان محیط زیست دست یابد.

امامی‌پور با اشاره به حضور در کنار تیم اعزامی دانشگاه در یازدهمین جشنواره ملی حرکت گفت:  خوشبختانه اعضاء تیم با همدلی و اتحاد در معرفی فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی موفق بودند، از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به اتاقک شبیه ساز ریزگردها انجمن علمی دانشجویی حامیان محیط زیست  اشاره کرد که مورد توجه بازدید کنندگان نیز قرار گرفت.

مدیر فرهنگی دانشگاه با اشاره به برگزاری شایسته جشنواره درون دانشگاهی حرکت در بهار سال جاری خاطر‌نشان کرد: در جشنواره درون دانشگاهی حرکت 43 انجمن علمی دانشجویی دستاورد‌های یکساله خود را در معرض بازدید عموم قرار دادند و داوران بخش درون دانشگاهی آثار برتر را معرفی کردند.

امامی‌پور تصریح کرد: طرح کارآفرینی انجمن علمی دانشجویی جنگلداری، نشریه انجمن علمی دانشجویی بهداشت مواد غذایی، اپلیکیشن‌های انجمن علمی دانشجویی کشاورزی پایدار، اتاقک شبیه ساز ریزگرد ها انجمن علمی دانشجویی حامیان محیط زیست و در حوزه  انجمن برتر انجمن علمی دانشجویی حامیان محیط زیست راهی جشنواره ملی حرکت شدند که دانشگاه ایلام موفق به کسب مقام دوم در حوزه فعالیت خلاقانه و مقام شایسته تقدیر در حوزه انجمن برتر توسط انجمن علمی دانشجویی حامیان محیط زیست شد.

وی با اشاره به موفقیت اخیر   انجمن علمی دانشجویی علوم و مهندسی صنایع و کسب مقام دوم رویداد ملی ایده بازار انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه را در دست یابی موفقیت‌های بیشتر توانمند دانست و از فعالیت‌های یک ساله انجمن‌های علمی دانشجوی اساتید مشاور و تیم دانشگاه در یازدهمین جشنواره ملی حرکت قدردانی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: