• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-2790-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

تماس بیش از 12 هزار نفر با سامانه 197

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان ایلام با بیان اینکه در 8 ماهه‌‌ی امسال 12 هزار و 655  نفر با سامانه 197 تماس داشته‌اند ، گفت: از این تعداد5 هزار و 993  مورد آن قابل رسيدگي ، 4 هزار و 376 مورد پاسخگويي و راهنمايي انجام شده  و 2 هزار و 290  مورد در حوزه انتظامی نبوده که به نهادهای مربوطه ارجاع داده شده است .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سرهنگ «کریم نصرالهی» ،با اعلام این خبر اظهار کرد: سامانه 197 به صورت شبانه روزی آماده دریافت نظرات، انتقادات، پیشنهادات، شکایت و تقدیر از کارکنان نیروی انتظامی است و از آن استقبال می کند .

وی به آمار 46 درصدی قدردانی از کارکنان پلیس اشاره کرد و افزود: تعداد تقدير در سال جاري ، 2 هزار و 757 مورد بوده که با ميانگين حدوداً 11 مورد در روز، سهم 46 درصدی از کل پيامهاي قابل رسيدگي را به خوداختصاص داده است .

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان ایلام یادآور شد: تعداد انتقاد صورت گرفته در 8 ماهه سال جاری ،  1582  مورد بوده  که سهم 26 درصد از کل پيامهاي قابل رسيدگي را به خود اختصاص داده است .

وی به آمار شکایت های دریافتی در سامانه 197 اشاره کرد و گفت: تعداد شکايت در سال جاري ، 24  مورد بوده که سهم کمتر از 1درصد از کل پيامهاي قابل رسيدگي  را به خود اختصاص داده است .

سرهنگ نصرالهی در پایان با بیان اینکه نیروی انتظامی این افتخار رادارد به عنوان یک سازمان پاسخگو در خدمت آحاد مردم در راستای تحقق امنیت پایدار باشد، گفت: انتظار داریم هموطنان عزیز با تماس با سامانه 197 ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر انتظامی-امنیتی همراهی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: