• شنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-290-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گفتگو

فعال سیاسی و مشاور معاون استاندار مطرح کرد؛

انتظار مهم مردم ایلام از استاندار و نمایندگان

مشاور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام از استاندار و نمایندگان مردم در مجلس خواست موضوع انتقال دفتر مدیریت منابع نفت و گاز غرب کشور را پیگیری کنند.

«سعید انوری‌پور» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: با آغاز  روی کار آمدن سلیمانی دشتکی در ایلام شاهد پیگیری‌های مجدانه‌ی توأم با دلسوزی ایشان در زمینه‌های مختلف بوده‌ایم که خوشبختانه در رسانه‌ها در جای خود به آن پرداخته‌شده است.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مردم استان در حال حاضر استقرار انتقال دفتر مدیریت نفت و گاز غرب کشور به ایلام است، تصریح کرد: سؤال مردم ایلام این است که چرا باوجود منابع عظیم نفت و گاز این مدیریت همچنان باید در اختیار استان کرمانشاه باشد؟

این فعال سیاسی تصریح کرد: انتظار مردم استان از استاندار این است که نسبت به پیگیری این مهم اهتمام بیشتری داشته باشد و نمایندگان استان نیز که دو نفر از آنان عضو کمیسیون انرژی هستند در این راه با استاندار پرتلاش همراه شوند و این مطالبه مهم مردمی را محقق و از هزینه‌های رفت‌وآمد در این زمینه بکاهند و زمینه‌ی اشتغال بیشتر در این عرصه را فراهم کنند.

مشاور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: از دادستان هم می‌خواهیم همان‌گونه که در دیگر مسائل اجتماعی و اقتصادی استان به‌خوبی ورود کرده‌ است در این موضوع هم به‌خوبی نقش خود را ایفا و در راه تحقق این خواسته اصلی مردم تلاش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: