• شنبه ۱۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1792-5
  • خبرنگار : 961201
  • منبع خبر : گفتگو

معاون استاندار :

استاندار ایلام مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان نیست

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام گفت: استاندار ایلام مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان نمی شود.
ایوب درویشی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی ایسنا منطقه ایلام گفت:  قانون اخیر منع بکارگیری بازنشستگان شامل  استاندار ایلام جناب آقای سلیمانی دشتکی نمی شود زیرا  وی اعاده به کار شده و هم اکنون کارمند وزارت کشور است.
وی افزود: با توجه به اینکه سن ایشان زیر 65 سال و سابقه خدمت ایشان نیز کمتر از 35 سال است حتی مشمول قانون پیشین بازنشستگی نیر نمی شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام خاطرنشان کرد: طرح اینگونه مباحث حاشیه ای در فضای سیاسی و رسانه ای استان با اغراض و مقاصد شخصی و بدون  اطلاع و آگاهی از قوانین و مقررات کشور بوده است.
درویشی تاکید کرد: اقدامات چشمگیر استاندار محترم به ویژه برگزاری حماسه اربعین، پیگیری طرح های سرمایه گذاری و پروژه های عمرانی با جدیت و تلاش وافر در حال پیگیری است و در شرایط فعلی استان طرح اینگونه مباحث کاملا در جهت خلاف منافع و مصالح عمومی مردم است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام با بیان اینکه حضور سلیمانی دشتکی یک فرصت برای استان است گفت: جناب آقای سلیمانی با قدرت و عزم راسخ در جایگاه مدیریت ارشد به خدمت خود ادامه می دهد و همه ی دلسوزان و دوستداران توسعه استان باید با وحدت و همدلی و ایجاد امید در مردم که لازمه عبور از مشکلات کنونی است در کنار ایشان و مجموعه مدیریتی به ایفای نقش بپردازند.
درویشی در پایان گفت: گمانه زنی هایی هم که در این مدت  راجع به بحث جانشینان ایشان مطرح شد صرفا فضا سازی رسانه ای و بدون اطلاع از سیاست حاکم بر وزارت کشور بود که در امر گزینش استانداران بر غیر بومی گزینی تأکید دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: