• شنبه ۱۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-197-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

فرماندار خبر داد:

هزینه بیش از 15 میلیارد ریال برای چمن‌های مصنوعی و جاده سلامت در دهلران

فرماندار دهلران با بیان اینکه 10 میلیارد ریال برای کلنگ‌زنی چمن‌های مصنوعی در شهرستان هزینه شده است، گفت: برای جاده سلامت دهلران نیز بالغ بر 5 میلیارد و 500میلیون ریال هزینه می‌شود .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «سیدحسینعلی موسوی» در نشست با ورزشکاران اظهار کرد: ارائه پیشنهاد های قابل اجرا نقش موثری در برون رفت از مشکلات این حوزه دارد ضمن اینکه ادراه ورزش و جوانان به عنوان متولی باید مشکلات را احصا و پیگیری و برنامه ریزی لازم برای حل انان را در دستور کار قرار دهد .

وی با اشاره به استعدادهای ورزشی شهرستان و کسب عناوین قهرمانی و بین المللی، گفت: امسال در کمیته برنامه ریزی شهرستان 7 میلیارد ریال برای پروژه های ورزشی شهرستان اختصاص یافت .

فرماندار دهلران با اشاره به جایگاه و نقش جوانان در جامعه و بویژه ورزشکاران ، تصریح کرد:کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه با برنامه ریزی برای جوانان و نیروی انسانی توانسته اند موفق شوند و ما با داشتن جامعه جوان ورزشکار می‌توانیم در حوزه های سیاسی،اقتصادی،اجتماعی و رفاه و عدالت بیش از پیش موفق باشیم .

موسوی با اشاره به هزینه 10میلیارد ریالی در حوزه کلنگ‌زنی چمن‌های مصنوعی در شهرستان و سالن‌های ورزشی ، گفت: در کنار بیان مسایل و مشکلات باید به جامعه نشاط و امید را تزریق کرد تا شاهد پیشرفت های بیشتر باشیم .

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان دهلران از پیگیری زمین برای ایجاد چمن مصنوعی در شهردهلران خبرداد و گفت: برای جاده سلامت دهلران نیز بالغ بر 5 میلیارد و 500میلیون ریال هزینه می شود .

«غلامرضا شامحمدی» مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان دهلران هم گزارشی از عملکرد اداره ورزش ارائه کرد و مسایل و مشکلات ورزشی را عنوان و خواستار توجه به بودجه های عمرانی و وسایل گرم کننده و خنک کننده برای سالن های ورزشی و حمایت از ورزشکاران برای حضور در مسابقات ملی و بین المللی و اسپانسر برای ورزش شهرستان شد .

وی با اشاره به یک هزار و 500 ورزشکار سازمان یافته در رشته های مختلف ورزشی این شهرستان گفت: 30هیئت ورزشی در شهرستان دهلران فعال است .

وی سرانه فضای ورزشی شهرستان را 82سانتیمتر مربع اعلام کرد و گفت: ورزشکاران دهلرانی در شش ماهه اول سال جاری 20مقام کشوری و بین المللی و 120نفر نیز مقام های استانی کسب کرده اند .

مدیر اداره ورزش و جوانان دهلران با اشاره به پیشرفت 80درصدی سالن ورزشی روستای بردی در بخش زرین آباد افزود:سالن ورزشی وحدت در بخش مرکزی نیز در مراحل فنداسیون است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: