• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1492-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی انجام شد؛

تقدیر از حضور آگاهانه و سرشار از پیام های ضداستکباری ملت

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه از حماسه‌سازی امت همیشه بیدار استان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان 97 تقدیر کرد .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، متن این بیانیه به شرح زیر است :

سپاس خداوند قادر و متعادل را به پاس توفیق الهی چهل سال مقاومت ، ایستادگی و صلابت سرافرازانه در برابر چهل سال دسیسه و توطئه نظام سلطه با محوریت طاغوت اعظم ، آمریکای جهانخوار و سلطه جو که امروز و در چهلمین سالگرد پیروزی نهضت شکوهمند اسلامی در برابر عزم و اراده پولادین ملت ایران به زانو درآمده است .

حضور پرشور و بابصیرت مردم مرزدار استان ایلام همگام و همصدا با ملت بزرگ ایران در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی  نشان از روحیه انقلابی و اعتقاد راسخ در وفاداری و حفظ ارزشهای والای اسلامی در سرزمین مقدس ایران داشته که هیچگاه تعطیل پذیر نخواهد بود .

  غریوهای کوبنده و فریادهای رسای " هیهات من الذله " ، "مرگ بر آمریکا " و " مرگ بر اسراییل " در راهپیمایی این روز تاریخ ساز و فراموش ناشدنی ، نماد خشم مقدس و انقلابی ملت در مبارزه با استکبار جهانی بوده و " نه " بزرگی به امریکای جهانخوار ، این دشمن شماره یک بشریت بود .

این حضور آگاهانه و سرشار از پیام های ضداستکباری ملت ایران ، نمایش عظیمی از اتحاد و انسجام اقشار مختلف مردم در برابر زیاده خواهی های استکبار و ایادی مزدور بوده و تنها بخشی از اقتدار و عظمت ملی ایرانیان و موقعیت شناسی و لحظه شناسی ، بصیرت و آگاهی بالای ملت در بحث ، استکبار شناسی ، دشمن شناسی و شناسایی روش های نفوذ و دشمنی استکبار بود .

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام ضمن قدردانی و تشکر صمیمانه از حضور دشمن‌شکن، مقتدرانه ، گسترده و هوشمندانۀ مردم همیشه در صحنه استان در راهپیمایی شکوهمند یوم‌الله 13 آبان و سپاسگزاری از تمامی مسئولان ، عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران امر برگزاری مراسم تظاهرات یوم الله 13 آبان اعلام می دارد ؛ خلق این حماسۀ عاشورایی بی تردید پایه های کاخ استکبار جهان را به لرزه در می آورد .

همچنین این شورا بر خود لازم می داند از اصحاب محترم رسانه ، جراید ، مطبـوعات و خبـرگزاری ها به ‌ویژه صدا و سیمای مرکز ایلام که در آگاه‌سازی و روشنگری افکار عمومی و ترغیب مردم به حضور در مراسم تظاهرات و انعکاس مناسب اخبار و به‌نمایش‌درآوردن گوشه‌هایی هر چند کوچک از حماسه سازی های مردم این استان غیور و دلاور پرور  نقش اساسی ایفا کردند صمیمانه تشکر بعمل آورد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: