• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-1391-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

4 پیشنهاد استاندار ایلام برای اربعین سال آینده / از کاروانی شدن زیارت اربعین تا تدوین طرح جامع پایانه مرزی

استاندار ایلام 4 پیشنهاد را برای اربعین سال آینده ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در نشست اقتصاد مقاومتی استان ایلام با قدردانی از مردم و مسئولان به خاطر سختکوشی در میزبانی از زائران عتبات، اظهار کرد: این کار، کار بسیار بزرگی بود و مسائل مختلفی را با خود داشت و اگر کلیت کار را مشاهده کنیم در مجموع نتایج خوب تلاش همه را می‌بینیم.

وی با بیان اینکه 67 درصد زائران امسال مرز مهران را برای تردد انتخاب کردند، تصریح کرد: امسال نگرانی ما در مورد جاده‌ها و زائران فاقد مدارک لازم بسیار کمتر بود، اما در بحث ارز و کاپیتاژ و طوفان مشکلاتی برای ما پیش آمد که تمام مشکلات امسال در نشست استاد اربعین بررسی و احصاء خواهد شد.

استاندار ایلام گفت: مشکلات امسال در مرز مهران ما را به پیشنهاداتی از جمله کاروانی شدن زیارت اربعین، ایجاد گذرشرقی برای پایانه اربعین، تدوین طرح جامع پایانه‌ی مرزی و بررسی و نشست با موکب‌داران برای احصاء مشکلات آنها رسانده است که به زودی در نشست ستاد اربعین مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سلیمانی در ادامه با اشاره به ایام بسته شدن بودجه ، از مدیران خواست با رایزنی حضوری در وزارت‌خانه‌های متبوع ، ردیف بودجه‌های خود را بالا ببرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: