• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-493-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

هشتیمن دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران برگزارمی‌شود/۲۰ آبان، آخرین فرصت ارسال آثار

هشتیمن دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران از سوی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و با هدف تقدیر از گروه‌های دانشجویی و دانشجویانی که بر اساس مصادیق فداکاری در عرصه‌های خدمات امدادی و خیرخواهانه مشارکت فعال داشته‌اند، برگزار می‌شود.

 به گزارش ایسنا، هشتیمن دوره اعطای "تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران" با هدف تقدیر از گروه‌های دانشجویی و دانشجویانی که بر اساس مصادیق فداکاری در عرصه‌های خدمات امدادی و خیرخواهانه مشارکت فعال داشته‌اند از سوی سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‌شود.

بر همین اساس، مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت در نامه‌ای از کلیه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور، اطلاع رسانی مناسب در این خصوص را خواستار شد.

در متن این نامه آمده است: با عنایت به مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در برگزاری هشتمین دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا اطلاع رسانی مناسب در این زمینه صورت پذیرد.

 متقاضیان باید مدارک و مستندات مربوط را حداکثر تا ۲۰ آبان ماه جاری در سامانه ثبت نام اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان به آدرس http://tandisefadakari.ir وارد کرده و از طریق همین آدرس اخبار و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند.

طبق اعلام مفدا، با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری و لزوم معرفی فعالین این عرصه به عنوان الگوهای دانشجویی، در صورتی که گروه‌ها یا دانشجویانی از آن دانشگاه، حائز شرایط  و مصادیق فداکاری باشند، معاونت دانشگاه مربوطه می‌تواند راسا نسبت به معرفی و ثبت نام آنها در سامانه اقدام کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: