• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-1091-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

"دژپسند" و امید جدید جانبازان و ایثارگران به اجرای قانون

ایسنا، منطقه ایلام - یادداشت

سید داود سجادی - خبرنگار

بالاخره نمایندگان مجلس شورای با رأی موافق 200 نفری فرهاد دژپسند را به‌عنوان وزیر ، راهی وزارتخانه‌ی مهم و حیاتی امور اقتصادی و دارایی کردند.

ازآنجاکه تمامی امیدها در خصوص رفع نابسامانی‌های اقتصادی کشور که این روزها شرایط بغرنجی را برای مردم به وجود آورده به وزیر جدید اقتصاد دوخته‌شده است و بسیاری نیز معتقدند این وزیر جوان خواهد توانست راه طیب‌نیا را در مسیر پرسنگلاخ اقتصاد کشور به‌خوبی ادامه دهد انتظارات متعدد دیگری نیز از سوی اصناف و اقشار مختلف به‌ویژه جامعه ایثارگری کشور از ایشان وجود دارد.

این در حالی است که همچنان گلایه‌ها و چه‌بسا شکایات فراوانی از سوی ایثارگران و جانبازان کشور از برخی بانک‌ها اعم از دولتی، خصولتی و... در خصوص عدم اجرا و یا بی‌اعتنایی به قوانین مصوب ازجمله مواد ۱۰۳ و ۱۰۵ ( استمرار خدمت جانبازان و ایثارگران تا ۳۵ سال) در راستای قوانین خدمات ایثارگری و موارد دیگر در دیوان عدالت اداری و سایر دستگاه‌های نظارتی در حال رسیدگی است. لذا ضمن آرزوی موفقیت برای ، امید است با بهره‌گیری از سازوکارهای نظارتی محکم علاوه بر افزایش بهره‌وری شبکه بانکی در عرصه تولید و اقتصاد کشور به بی‌توجهی‌ها و ناهماهنگی‌ها در عدم اجرای قوانین ایثارگران و جانبازان به‌ویژه در بحث اجرای بی‌قیدوشرط استمرار خدمت تمامی جانبازان شبکه بانکی همانند سایر سازمان‌ها و ادارات تا ۳۵ سال، همچنین استفاده از تسهیلات آموزشی، واگذاری مناصب مدیریتی و درمجموع انتصابات این قشر اقدامات قاطعی صورت پذیرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: